Beni Affet 480. Bölüm tek parça izle (20 Ocak 2014- Pazartesi)

Hapiste olan Bahar mutlu sona ulaşmaya çok yakın. Genç kadın beraat edecek! Beni Affet 480. Bölüm izle.

 Beni Affet 479. Bölüm Özeti 17 ocak 2014 salı - Star Tv haberi, Beni Affet 479. bölüm videosunu izle, Beni Affet son bölüm şimdi izle ve özeti işte aytıntılar...

Kemal verdiği sözü tutmuş, karısı üzerine oynanan kirli oyunu açığa çıkarmıştır. Bahar boşanma davası için hazırlanırken, Kemal Bahar’a bu büyük haberi vermek için sabırsızlanır. Kemal’in boşanmayı kabul ettiğini düşünürken beraat kararını öğrenen Bahar duyduklarına inanamaz.

Zühre’nin Eylül’ün yanında kalması ailede tartışma yaratır. Feride, Tunç yüzünden annesine rest çeken Cüneyt’e karşı tepkilidir. Ancak Feride’nin Tunç hakkında bilmediği gerçekler vardır. Öte yandan Alper ve Eylül tarafından kapalı tutulan Tunç ikili için tehlike oluşturur.

BENİ AFFET 480. BÖLÜM İZLE

 

BENİ AFFET 481. BÖLÜM CANLI İZLE

 Star tv ekranlarının sevilen dizisi gün içerisinde yeni bölüm olan 479. bölüm ile ekranlara geldi. 21 Ocak 2014 tarihli Beni Affet bu akşam üzeri sizlerle olacak...

 

 Genel 

Ankaralı, üç çocuklu bir ailenin nesilden nesile aktarılan sırlar ve gizemlerle dolu hikayesi...

Yönetmen
Gürsel Ateş

Oyuncular
Nusre

t Şenay
Ulviye Karaca
Mert Altınışık
Gaye Turgut

Senaryo
Merve Ateşoğlu
Baran Yıldırım
Ayşem Özge Yoldaş 

Feride’yi gelini olarak görmeye başlayan Osman, Cüneyt ve Feride için duyanı şaşkına çeviren bir organizasyon hazırlığı yaparken, yine Zühre’yle karşı karşıya gelir. Eylül’ün Kozan’lar konusunda sabrı kalmazken, Alper’in planıyla özgürlüğüne kavuşarak geri dönen Tunç ise öfke doludur.

  Beni Affet 479. Bölüm İzle, Beni Affet son bölüm izle, Beni Affet 479. bölüm, Beni Affet 20 Ocak, Beni Affet son bölüm youtube, Beni Affet son bölüm full izle, Beni Affet yeni bölüm izle 479, Beni Affet yeni bölüm izle Star TV, Beni Affet izle 479, Beni Affet izle 479. bölüm, Beni Affet Son bölüm, Beni Affet yeni bölüm, Beni Affeten son bölüm, Beni Affet son bölüm izle, Beni Affet son bölüm videosu, Beni Affet fragman, yeni bölüm fragmanı, Beni Affet 479. bölüm fragmanı, beni affet canlı izle, affet beni Star TV izle, Star TV canlı izle. Beni Affet 479.Bölüm izle 20 Ocak 2014,Beni Affet izle,Beni Affet son bölüm izle,Beni Affet 479.Bölüm izle,Beni Affet 479.Bölüm 

ÖNCEKİ BÖLÜM YORUMLAR
Bahar’ın boşanmaktan vazgeçtiğini düşünerek görüşe giden Kemal, karısından duydukları karşısında yeniden yıkılır. Kemal’den boşanma belgelerini imzalamasını isteyen Bahar’ın acı dolu sözleri bile Kemal’i ikna etmeye yetmezken, Kemal’in bulduğu Avukat Bulut, Bahar’ın dosyasını incelemeyi kabul eder. Bulut’un söyledikleri Kemal için yeni bir umut ışığı olur.

Feride ve Cüneyt aşkı hız kesmeden devam ederken, iki sevgili kendilerine doğru gelen tehlikeden habersizdir. Kendisini aylarca kapalı tutan kişinin Cüneyt olduğunu sanan Tunç’un tutsaklığı sona ererken, Eylül’ün karşısına dikilen Osman’ın Eylül’den isteği nedir?

Bahar, Kemal’i altüst ediyor.

Karısını boşanma isteğinden bir türlü vazgeçiremeyen Kemal, Bahar’ı görebilmek için cezaevine gider. Kemal’i kendisinden uzaklaştırmak isteyen Bahar, görüşe çıkmaz. Ayrıca Kemal’i altüst eden hamlede bulunur! Öte yandan Şahin’in karısı Şebnem’in kız kardeşi İnci, ortadan kaybolduktan sonra beklenmedik bir yerde ortaya çıkacaktır.

Cüneyt, Feride ve Yıldız mantı işinden ilk paralarını kazanırken Eylül, Osman’a suçsuz olduğunu kanıtlama derdindedir. Ancak Eylül’ün gerçek yüzünü anlayan Osman, ona gözdağı verir. Öte yandan Bahar’ın Kemal’e boşanma davası açması Kozan ailesinde yankı bulur.

 Şahin, Kemal’den boşanmak isteyen kızı Bahar için bir avukat tutar. Bahar verdiği karardan vazgeçmemek konusunda inatçıyken, olan bitenden haberi olan Kemal, tüm ailenin ortasında Şahin’le yüzleşir. Öte yandan Leyla konusunda ailesine rest çeken Umut’u, Sevgi’nin isteği üzerine yine Leyla ikna eder.

Osman, iyileşmesinde büyük payı olan Feride’nin evden gitmesine razı olmamıştır. Evde bu olayın sevinçli yankısı devam ederken, Zühre bu durumdan pek memnun değildir. Öte yandan kapalı tutulduğu yerde delirmek üzere olan Tunç’un Cüneyt’e olan öfkesi gittikçe artmaktadır.

ÖNCEKİ BÖLÜMLERİ HATIRLAYALIM
Bahar’ın ayrılık isteğine tepki gösteren Kemal, Bahar’ın kesin kararı karşısında Onu ikna etmeye çalışır. Kemal, karısından vazgeçmemekte kararlıdır. Kendisini Kemal’den ayrılmaya mecbur hisseden Bahar ise bu konuda daha ciddi bir adım atmaya karar verir. Öte yandan eve dönen Umut, Leyla’yı evde bulamayınca küplere biner.

Osman’ın ayağa kalktığı gün evden gideceğine dair söz veren Feride için gitme vakti gelip çatar. Osman Feride’nin sayesinde ilk adımlarını atarken, Feride’nin evden gitmek için hazırlandığını gören Cüneyt onu engellemek ister. Ancak Feride’yi durdurabilecek tek kişi olan Osman Feride’nin gitmesine razı olacak mıdır?

Kendisini itenin Eylül olduğunu anlayan Osman, yeni yıl kutlaması için gelen Eylül’e ağzının payını verir. Eylül’ün tarafında olmaya söz veren Zühre, yine onu savunurken, Osman’ın tavırları karşısında neye uğradığını şaşıran Eylül’ün öfkesi daha da kamçılanır.

Beni Affet 480. Bölüm İzle, Beni Affet son bölüm izle, Beni Affet 480. bölüm, Beni Affet 21 Ocak, Beni Affet son bölüm youtube, Beni Affet son bölüm full izle, Beni Affet yeni bölüm izle 480, Beni Affet yeni bölüm izle Star TV, Beni Affet izle 480, Beni Affet izle 480. bölüm, Beni Affet Son bölüm, Beni Affet yeni bölüm, Beni Affeten son bölüm, Beni Affet son bölüm izle, Beni Affet son bölüm videosu, Beni Affet fragman, yeni bölüm fragmanı, Beni Affet 480. bölüm fragmanı, beni affet canlı izle, affet beni Star TV izle, Star TV canlı izle. Beni Affet 480.Bölüm izle 21 Ocak 2014,Beni Affet izle,Beni Affet son bölüm izle,Beni Affet 480.Bölüm izle,Beni Affet 480.Bölüm 

Yeni yıl kutlaması için bir araya gelen aile, mutlu anlar yaşarken, Bahar, Kemal ve oğulları Yusuf cezaevinde birliktelerdir. Özel izinle cezaevine girerek karısına romantik bir yeni yıl kutlaması hazırlayan Kemal, her şeyin düzeleceği umudunu taşırken, Bahar’dan duydukları karşısında şoke olur. Kemal, Bahar’ın ayrılık isteğine ne tepki verecektir?

Müebbet hükmüyle cezaevinde yatan Bahar, kendi mahkumiyetine kocası Kemal’i de mahkum etmek istemez. Bahar Kemal’i özgür bırakmak için çok sevdiği kocasından ayrılmak isterken, yeni yıla karısıyla birlikte girmek isteyen Kemal’e cezaevinden izin çıkar. Kemal’in karşısına çıkmaya cesareti olmayan Bahar ne yapacaktır?

Cüneyt, babası ile Feride’nin arasının düzelmesine memnun olurken, Osman’a verdiği sözü tutmakta kararlı olan Feride, O’nu iyileştirme çabalarına devam eder. Osman’ın ise kendisini arkasından itenin kim olduğuna dair bir fikri vardır. Bu konuda Feride ve Yıldız’dan yardım isteyen Osman, gerçeğe ulaşabilecek midir?

Bahar’ı görmeye gidecekken yığılıp kalan Kemal’i Leyla hastaneye yetiştirir. Sevgiler de haberi alarak hastaneye koşarken, görüşe kimsenin gelmemesinden şüphelenen Bahar’ın içine bir kurt düşer. Ancak ziyarete gelen Leyla’dan Kemal’in yaşadıklarını öğrenen Bahar, acı bir karar vermek zorunda kalır.

Cüneyt, gözaltına alınan annesi ve ablasıyla ilgilenirken, Osman’ın tekerlekli sandalyesini iten Eylül, Feride’yi suçlamaya çalışır. Eylül tüm ailenin önünde Feride’yi küçük düşürmek isterken, doğruyu söyleyebilecek tek kişi Eylül’ün komplosundan yara almadan kurtulan Osman’dır. Osman Feride’yi suçlayacak mıdır?

SON BÖLÜM YORUMLARI
Sonay Erdik: "ama ay Feridemin ufacık mutluluğu dünyaya bedel ya nasıl seviyorum cf yi."

Zuhre Kozan Kozan: "masumluk demek ki cuneyt evli cocuq qayri meshur iluyor Feride metres eylul hakli oluyir bunlar ilursa deride masumlugunu kayb eder."

Esin CF: "Feride mi kazanıyor süper Artık biz kardeşliğe taktık zaten o bir çıksın da CF hikayelerinde boğulsun."

Tugba Küçük: "gece canım heralde oda cadır kuracak ama su Kozanların bahçesi dedigm orası değil gibi sanki of valla çözemiyorum neden gece Baharın da gece fotosu varmış cevaevinin bahçesinden."

Ayşe Bal: "kuzumun yüzünde güller acacak yarın beee sonaycım maviş maviş gözleri ışıl ışıl olur. koca Kozanları kurtarıyor be kıymet bilsinler artık kapasınlar çenelerini .."

Esin CF: "CF masumluğunu çoktan kaybetti Kuzum ya gülsün maviş gözleri bugün nasıl tatlıymış bıyıklı Feriş."

İpek Kara: "Dizide rol arkadaşlarından en iyi anlaştığı kim ? Replikler tamamen senaryomu yoksa doğaçlama yapıyolar mı acaba ? Çekilirken en çok zorlandığı sahne hangisi acaba?."

Sonay Erdik: "ayşecim yine kıymey bilmez o osman ama boşver Cüneytinin yarasına derman olacak ya.Feridem on numara kız ama ya .elinden her iş gelir bebebiğimin.kariyerde yapar ela da."

Türkan Sayın: "ahahaha gülecek yüzü yarın ama en çok osmanı merak ettim Ferideyle iyi olmaya başlayacak demek ki."

Zuhre Kozan Kozan: "zuhre yusufu nasil almisdi Feridenin kucaginda kendi cocugu olsunda alamasin."

Bahar Günes: "Bende anlamadim Kemal bu isi nasil çözücek adam ölücekmi yarin cezaevine gönderirler Bahari biçakta parmak izi var ya belki Kemal görür biçagi kendilerine ait oldugunu Kaderde kayboldugunu söyler Beratta bi adam dolandini gördüm demisti."

Sonay Erdik: "ha evet birde vural beyin tiwitlerindeki replikler değişiyormu onu merak ediyorum.yani güzel replikler oluyor hep ve bizde beklenti doğuyor haliyle.değişim o sıradamı yapıyorlar yoksa ellerine gelen text öylemi gerçektende."

Türkan Sayın: "Feride verirdi ona bebeğini saçını başını yolardı olsaydı."


YORUMLAR