Beni Affet 284. Bölüm izle, 10 Ocak 2013, STAR, Yeni bölüm izle, son bölüm izle

10.01.2013,Beni Affet 284. Bölüm hd izle,Beni Affet 284. Bölüm seyret,Beni Affet 284. Bölüm full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

 Ferman'ın beklenmeyen kararı!
Yıldız'ın hisseleri babası Osman Kozan'a devrettiğini öğrenen Ferman deliye döner. Olan bitenden sonra Ferman'ın alacağı karar ailedeki dengeleri yerinden oynatır. Ferman Tunç'la birlikte hareket etmeye karar verirken Kozan şirketlerinin ortaklarından biri olan Feride, Cüneyt'i mi kader arkadaşlarını mı seçecektir?

Sevgi kızı Bahar'ın mahalledeki gizli hayatını öğrenmiştir. Kızını affetmemekte kararlı olan Sevgi'yi bu kararından ne döndürecektir?

Beni Affet'in Feride'si: Şeyma Korkmaz / GALERİYE GİT.  


Beni Affet Dizisinin Konusu Nedir ?

Beni Affet dizisine tür olarak baktığımızda dramatik bir konu ve aşk içeren bir konu görüyoruz. Dizinin 1.bölümünde Osman karakteri bir şekilde işini kurmuş ve sayılı zengin iş adamlarının arasına girmiştir. Çok disiplinli bir şeklide prensiplerine bağlı kalarak işlerini yöneten Osman ailesini de böyle disiplinli bir şekilde yönetmek istemiştir fakat işler yolunda gitmemiştir. Bu kadar otorite ve baskı önce ailedeki çocukların mutsuzluğuna sebep olmuştur.Daha sonra bu mutsuzluk Osman’ın karısı Zühre’yide etkisi altına almıştır. Beni Affet dizisi bu noktadan sonra tam anlamıyla başlamıştır.

 


YORUMLAR