Bende Özledim 2.Bölüm izle, Bende Özledim 2.Bölüm tek parça izle, Bende Özledim 2.Bölüm full izle

Bende Özledim izle, Bende Özledim 2.Bölüm hd izle, Bende Özledim 2.Bölüm, Bende Özledim 2.Bölüm 1 Kasım Eylül 2013.

Ben de Özledim1.Bölüm izle -  Leyla ile Mecnun dizisi ani bir kararla yayından kalkınca, dizinin yapımcılarından Funda ve yönetmen Onur durumu oyunculara açıklar. Bütün dizi ekibi işsiz kalmıştır. İşi ve birbirleriyle çalışmayı seven ekip durumu kabullenmekte güçlük yaşar. Ali canlandırdığı Mecnun karakterinin etkisinden bir türlü kurtulamamaktadır. Serkan’ın bir yanı hala “İsmail Abi”dir. Evli ve bir çocuk babası Osman ise dizideki karakteri Yavuz gibi bütün vaktini arkadaşlarıyla geçirmektedir. Cengiz herkesin gözünde hala Erdal Bakkal’dır. Ahmet, tıpkı İskender gibi bütün ekibin babası konumundadır. Kimse rolünden tam olarak çıkamamıştır ve her biri gündelik hayata adapte olmakta zorluk çekmektedir. Oyuncular Leyla ile Mecnun'un senaristi Burak'a giderek yeni bir dizi yazmasını isterler. Üç yıldır aynı diziyi yazmakta olan Burak'ın yeni bir proje üzerinde düşünecek vakti olmamıştır. Herkes kara kara ne yapacağını düşünmeye başlar.

 TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve başrollerini; Ali Atay, Melis Birkan, Köksal Ergün, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan gibi başarılı isimlerin oynadığı Leyla ile Mecnun dizisi son buldu. Leyla ile Mecnun dizi takipçilerinin büyük tepkisine rağmen Dünya listelerinde kendine yer edinen en çok izlenen dizilerin başında yeralan Leyla ile Mecnun bunca tepkiye rağmen bitti. Leyla ile Mecnun dizi oyuncuları başka Star TV'de bambaşka bir dizi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor: Ben de özledim

Bende Özledim son bölüm fragmanı:

 Leyla ile Mecnun ekibi yeni dizisi Ben De Özledim ile Star TV'ye dönüyorlar. Ekranların en komik dizisi olmaya hazırlanan Ben De Özledim Star'da.TRT'nin ani bir kararla bitirme kararı aldığı sevilen dizi Leyla ile Mecnun, STAR TV ekranlarında 'Bende Özledim'le birlikte tekrar sevenleriyle buluşmaya hazır.

 Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant, Cengiz Bozkurt ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın oyuncu kadrosunu oluşturduğu Eflatun Film imzalı "Ben de Özledim" Star TV ekranlarında. Ben de özledim'i izlemek için tıklayınız..

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

 


YORUMLAR