Ben Bilmem Eşim Bilir son bölümü izle, Ben Bilmem Eşim Bilir izle 4 Mart 2013, Bircan – Özgür Yolageldi, Ezgi-Yusuf Kurt, Şule - Gökhan Çağlar, Hülya - Ahmet Ergin

04.03.2013,Ben Bilmem Eşim Bilir hd izle, Ben Bilmem Eşim Bilir seyret,Ben Bilmem Eşim Bilir full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

 Kanal D’nin İlker Ayrık’ın sunduğu, ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşam yayınlanacak bölümünde, hanımlar eşlerinden fena intikam alacaklar. Hanımları acı biber yerken onları izleyen erkekler, bir sonraki oyunda aynı acıyı kendileri de tatmak zorunda kalacaklar. Bu bölümde Bircan – Özgür Yolageldi, Ezgi-Yusuf Kurt, Şule - Gökhan Çağlar ve Hülya - Ahmet Ergin çiftleri yarışacak. Erkekleri ilk oyunda gövde gösterisi bekliyor. 120 saniyede, 20 kilo ağırlığı eşlerinin iddiaları kadar indirip kaldırmaya çalışacaklar.

Ancak İlker Ayrık’ın, oyunu stüdyodaki ekibe denetmesi iddiaların uçmasına neden olacak.Hanımlar artıracak, erkekler bu duruma çok kızacak. İkinci oyun ise Ben Bilmem Eşim Bilir’in yeni oyunları arasında yer alan ve her oynandığında beyleri zorlayan “uzun atlama”. Yine yürekleri ağıza gelecek, erkekler cırt cırtlı minderin üzerine eşlerinin iddialarını tutturmak için 3 kez atlamak zorunda kalacaklar. Hanımların oynayacakları ilk oyunu, fil hafıza. 15 meyve resminden oluşan toplamda 30 kartı doğru eşleştirmeye çalışacak olan hanımlar, fil hafıza masasının önünde ter dökecekler. 3. oyun ise hanımların korkulu rüyası acı biber. 60 saniyede eşlerinin iddialarını tutturmak için gözyaşları içinde acı biberleri yiyen hanımların, erkeklerden intikamı ise fena olacak. Çünkü bu oyunun hemen ardından erkekler acıya dayanıklılıklarını göstermek zorunda kalacaklar. Final öncesi oynanacak son oyunda ise hanımları zorlayacak. 30 pinpon topundan eşlerinin bulundukları iddia kadar pinpon topunu masada sektirerek bardakların içine sokmaya çalışan hanımlar, tahminleri tutturabilmek için büyük mücadele verecekler. Final oyununa kalan iki çift ise oynanacakları gel-git penaltı oyununda rakiplerine üstünlük sağlayıp, otomobilin sahibi olabilmek için mücadele edecekler. Durup dururken gülme krizine girdiler

Ben Bilmem Eşim Bilir’in bu akşam yayınlanacak bölümünde yarışmacı kadın “alayına gider” sözleriyle izleyenleri gülme krizine soktu.

Kanal D’nin ilgi ile izlenen sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’in bu akşam yayınlanacak bölümünde yarışmacının İlker Ayrık’la olan sohbeti izleyenleri güldürecek.

Eşiyle nasıl tanıştığını anlatan yarışmacı Tülay Mumcu’nun “alayına gideriz” sözleri izleyenleri gülme krizine sokacak. Ben Bilmem Eşim Bilir’in eğlenceli bölümü bu akşam Kanal D’de ekrana gelecek.
Önce ısındılar, sonra zıpladılar!

Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı, ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşam yayınlanacak bölümünde, Çinli gelinin Türk eşiyle tanışma hikayesi izleyenleri kahkahaya boğacak. 

Çinli gelin bilmeden evlendi!

Erkekler bu bölümde, yeni oyun olan uzun atlamayı oynarken, hanımlar da çivi çakmak için mücadele edecekler. Bu bölümde; Çağla Küçükyıldız – Hasan Çiçek, Mıngleı – Serdar Çelik, Dila Özkan – Hazar Dokutan ve Çilem – Oktay Uraz çiftleri yarışacak. 

Kıskançlık krizine girdiler!

Erkekler ilk etaplarına yeni bir oyunla başlayacaklar. Yeni oyun olan uzun atlama oyununda, erkekler eşlerinin tahmin ettiği uzaklığa atlamak için tüm mücadelelerini gösterecekler. İkinci oyunlarında ise eşlerinin ellerini kullanarak ve onların yönlendirmesiyle balonları tüf tüf aletiyle patlatmaya çalışacaklar. Erkeklerin ardından üç ve dördüncü oyununda ise hanımlar performanslarını gösterecekler. 

BEYLER TOPUKLU AYAKKABI GİYDİHanımlar ilk oyunlarında korkulu rüyaları olan acı biber yeme oyunuyla baş etmeye çalışırken, ikinci oyunlarında eşlerinin tahmin ettiği ağırlıkta pazar poşeti taşıyıp parkuru tamamlayacaklar. Hanımların ardından oyun sırası erkeklere geçecek ve beyler frizbileri atarak karşılarında duran vazoları devirmeye çalışacaklar. Final öncesi oynanacak son oyunda ise hanımlar 90 saniye içinde eşlerinin tahmin ettiği sayı kadar çivi çakmak için ter dökecekler. Final oyununa kalan iki çift ise oynanacakları “hentbol” oyununda rakiplerine üstünlük sağlayıp, otomobilin sahibi olabilmek için mücadele edecekler.

YARIŞMADA PANTOLONU YIRTILDI

 


Eşini en iyi tanıyan, otomobili alır!


Dört çiftin kıyasıya yarıştığı programda, çiftlerin birbirlerini ne kadar tanıdıkları eğlenceli bir şekilde ekrana geliyor. Yarışma üç farklı etaptan oluşuyor: İlk etapta bayanlar iddia masasında oturuyor ve eşlerine verilen görevleri yapıp yapamayacaklarıyla ilgili tahminler yürütüyor. İkinci etapta ise baylar iddia masasına otuyor ve bu kez onlar eşleri hakkında çıkan görevler için tahminler yapıp, kararlar veriyor.

Dört çift içinden en fazla puanı alan iki çift, programın üçüncü etabına geçiyor ve karşılıklı olarak final oyununu oynuyorlar. Büyük finalin ödülü ise son model bir otomobil...


YORUMLAR