Ben Bilmem Eşim Bilir izle,Yeni bölüm izle, son bölüm izle, 24 Şubat Pazar 2013 Ben Bilmem Eşim Bilir'de yeni oyun herkesi güldürdü!

24.02.2013,Ben Bilmem Eşim Bilir hd izle, Ben Bilmem Eşim Bilir seyret, Ben Bilmem Eşim Bilir full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

  Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı, ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşam yayınlanacak bölümünde, hanımların ve erkeklerin oynayacağı yeni oyunlar hem heyecan yaratacak hem de izleyenleri güldürecek. Erkekler bu bölümde, yeni oyun olan kütük kaldırma oyununu oynarken, hanımlar hedefte duran eşlerini attıkları terlik ve toplarla vurmaya çalışacaklar. Programın bu bölümde Gizem – Fatih Ergincan, Tülay – Volkan Mumcu, Göksu Dinç – Yener Altınbozar ve Güliz – Canali Savran çiftleri yarışacak. Erkekler ilk etaplarına yeni bir oyunla başlayacaklar. Yeni oyun olan uçan kütük oyununda erkekler, 30 kilo ağırlığındaki ağırlığı eşlerinin tahmin ettiği süre kadar havada kaldırmak için güçlerini harcayacaklar. İkinci oyunlarında ise nefeslerinin kuvvetini ortaya koyacak olan unlu pinpon oyununu oynayacaklar. Erkeklerin ardından üç ve dördüncü oyununda ise hanımlar performanslarını gösterecekler. Hanımlar ilk oyunlarında boks aletine vurarak puan toplamaya çalışacaklar. İkinci oyunlarında ise, ellerindeki terlik ve eşyaları hedefteki eşlerine atarak puan toplamak için çaba gösterecekler. Hanımların ardından oyun sırası erkeklere geçecek ve beyler yeni bir oyun daha oynayacaklar. Bu oyunda beyler, 5 metre uzaklıktaki fileye topları atmak için ter dökecekler. Final öncesi oynanacak son oyunda ise hanımlar gerilim dolu olan bar masası oyununu oynayarak eşlerinin tahmini kadar bardağı çizginin arkasında durduramaya çalışacaklar. Final oyununa kalan iki çift ise oynanacakları nefesine kuvvet oyununda rakiplerine üstünlük sağlayıp, otomobilin sahibi olabilmek için mücadele edecekler.

Kütük kaldıran erkekler ve dişi Rocky'ler izleyenleri güldürecek!

Ben Bilmem Eşim Bilir’in yarın akşam yayınlanacak bölümünde kütük kaldırma oyunu erkekleri, boks makinesine yumruk atarak puan toplama oyunu hanımları zorlayacak.

Kanal D’nin ilgi ile izlenen sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’in bu akşam yayınlanacak bölümünde erkekler yeni oyun olan uçan kütük oyununda ter dökerken, hanımlar boks makinesine vurarak tüm güçlerini gösterecekler. Ağır kütükleri kaldıramaya çalışan erkekler zaman zaman yorgunluktan titrerken, hanımlar attıkları yumruklarla dengelerini kaybedecekler. Ben Bilmem Eşim Bilir’in eğlenceli bölümü bu akşam Kanal D’de ekrana gelecek. 

Durup dururken gülme krizine girdiler


Ben Bilmem Eşim Bilir’in bu akşam yayınlanacak bölümünde yarışmacı kadın “alayına gider” sözleriyle izleyenleri gülme krizine soktu.

 

Kanal D’nin ilgi ile izlenen sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’in bu akşam yayınlanacak bölümünde yarışmacının İlker Ayrık’la olan sohbeti izleyenleri güldürecek.

Eşiyle nasıl tanıştığını anlatan yarışmacı Tülay Mumcu’nun “alayına gideriz” sözleri izleyenleri gülme krizine sokacak. Ben Bilmem Eşim Bilir’in eğlenceli bölümü bu akşam Kanal D’de ekrana gelecek.
Önce ısındılar, sonra zıpladılar!

Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı, ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşam yayınlanacak bölümünde, Çinli gelinin Türk eşiyle tanışma hikayesi izleyenleri kahkahaya boğacak. 

Çinli gelin bilmeden evlendi!

Erkekler bu bölümde, yeni oyun olan uzun atlamayı oynarken, hanımlar da çivi çakmak için mücadele edecekler. Bu bölümde; Çağla Küçükyıldız – Hasan Çiçek, Mıngleı – Serdar Çelik, Dila Özkan – Hazar Dokutan ve Çilem – Oktay Uraz çiftleri yarışacak. 

Kıskançlık krizine girdiler!

Erkekler ilk etaplarına yeni bir oyunla başlayacaklar. Yeni oyun olan uzun atlama oyununda, erkekler eşlerinin tahmin ettiği uzaklığa atlamak için tüm mücadelelerini gösterecekler. İkinci oyunlarında ise eşlerinin ellerini kullanarak ve onların yönlendirmesiyle balonları tüf tüf aletiyle patlatmaya çalışacaklar. Erkeklerin ardından üç ve dördüncü oyununda ise hanımlar performanslarını gösterecekler. 

BEYLER TOPUKLU AYAKKABI GİYDİHanımlar ilk oyunlarında korkulu rüyaları olan acı biber yeme oyunuyla baş etmeye çalışırken, ikinci oyunlarında eşlerinin tahmin ettiği ağırlıkta pazar poşeti taşıyıp parkuru tamamlayacaklar. Hanımların ardından oyun sırası erkeklere geçecek ve beyler frizbileri atarak karşılarında duran vazoları devirmeye çalışacaklar. Final öncesi oynanacak son oyunda ise hanımlar 90 saniye içinde eşlerinin tahmin ettiği sayı kadar çivi çakmak için ter dökecekler. Final oyununa kalan iki çift ise oynanacakları “hentbol” oyununda rakiplerine üstünlük sağlayıp, otomobilin sahibi olabilmek için mücadele edecekler.

YARIŞMADA PANTOLONU YIRTILDI

 


 


YORUMLAR