Ben Bilmem Eşim Bilir izle, Ben Bilmem Eşim Bilir yeni bölüm hd izle, Ben Bilmem Eşim Bilir son bölüm hd izle,Ben Bilmem Eşim Bilir full hd izle ,17 Şubat 2013 - Kanal D

17.02.2013,Ben Bilmem Eşim Bilir hd izle,Ben Bilmem Eşim Bilir full hd izle,Çağla Küçükyıldız – Hasan Çiçek, Mıngleı – Serdar Çelik, Dila Özkan – Hazar Dokutan ve Çilem – Oktay Uraz

      Eşini en iyi tanıyan, otomobili alır!

Dört çiftin kıyasıya yarıştığı programda, çiftlerin birbirlerini ne kadar tanıdıkları eğlenceli bir şekilde ekrana geliyor. Yarışma üç farklı etaptan oluşuyor: İlk etapta bayanlar iddia masasında oturuyor ve eşlerine verilen görevleri yapıp yapamayacaklarıyla ilgili tahminler yürütüyor. İkinci etapta ise baylar iddia masasına otuyor ve bu kez onlar eşleri hakkında çıkan görevler için tahminler yapıp, kararlar veriyor.

Dört çift içinden en fazla puanı alan iki çift, programın üçüncü etabına geçiyor ve karşılıklı olarak final oyununu oynuyorlar. Büyük finalin ödülü ise son model bir otomobil...

 

Önce ısındılar, sonra zıpladılar!

Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı, ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşam yayınlanacak bölümünde, Çinli gelinin Türk eşiyle tanışma hikayesi izleyenleri kahkahaya boğacak. 

Çinli gelin bilmeden evlendi!

Erkekler bu bölümde, yeni oyun olan uzun atlamayı oynarken, hanımlar da çivi çakmak için mücadele edecekler. Bu bölümde; Çağla Küçükyıldız – Hasan Çiçek, Mıngleı – Serdar Çelik, Dila Özkan – Hazar Dokutan ve Çilem – Oktay Uraz çiftleri yarışacak. 

ÇİNLİ GELİN MİNGLEİ GÜLME KRİZİNE SOKTU!


Eşiyle evlendiğini evlendikten sonra fark ettiğini anlatan Çinli gelin, izleyenleri kahkahaya boğdu.

Kanal D’nin ilgiyle izlenen, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’e Çinli gelin damgasını vurdu. Gelin Minglei’nin, eşi Serdar Çelik’le Türkçe bilmeden ve hiçbir şeyi anlamadan her şeye "evet" diyerek evlendiğini anlatması, izleyenleri kahkahaya boğdu.

Evlendikten sonra Selin adını alan ve Adana'ya gelin giden Minglei'nin anlattıklarından kimse bir şey anlayamayınca, İlker Ayrık tercüme etmek zorunda kaldı. Çinli gelin tüm puanları da silip süpürerek arabanın sahibi oldu.


Kıskançlık krizine girdiler!

Erkekler ilk etaplarına yeni bir oyunla başlayacaklar. Yeni oyun olan uzun atlama oyununda, erkekler eşlerinin tahmin ettiği uzaklığa atlamak için tüm mücadelelerini gösterecekler. İkinci oyunlarında ise eşlerinin ellerini kullanarak ve onların yönlendirmesiyle balonları tüf tüf aletiyle patlatmaya çalışacaklar. Erkeklerin ardından üç ve dördüncü oyununda ise hanımlar performanslarını gösterecekler. 

BEYLER TOPUKLU AYAKKABI GİYDİ
Hanımlar ilk oyunlarında korkulu rüyaları olan acı biber yeme oyunuyla baş etmeye çalışırken, ikinci oyunlarında eşlerinin tahmin ettiği ağırlıkta pazar poşeti taşıyıp parkuru tamamlayacaklar. Hanımların ardından oyun sırası erkeklere geçecek ve beyler frizbileri atarak karşılarında duran vazoları devirmeye çalışacaklar. Final öncesi oynanacak son oyunda ise hanımlar 90 saniye içinde eşlerinin tahmin ettiği sayı kadar çivi çakmak için ter dökecekler. Final oyununa kalan iki çift ise oynanacakları “hentbol” oyununda rakiplerine üstünlük sağlayıp, otomobilin sahibi olabilmek için mücadele edecekler.

YARIŞMADA PANTOLONU YIRTILDI

 


 


YORUMLAR