Ben Bilmem Eşim Bilir full hd izle 30 mart 2013

30.03.2013,Ben Bilmem Eşim Bilir hd izle,Ben Bilmem Eşim Bilir seyret,Ben Bilmem Eşim Bilir full hd izle,30.03.2013,Ben Bilmem Eşim Bil son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle, full bölüm izle

  Ben bilmem eşim bilir yarışmasının 100. bölümü yapıldı.


Bir hayli komik sahnelerin olduğu yarışmada hem ev, hem de araba verildi. Kanal D'nin önce haftaiçleri, daha sonra haftasonları yayınlanmaya başlayan en çok izlenen yarışma oyunlarından Ben Bilmem Eşim Bilir, 100. bölümü ile ekranlara geldi.

Yarışmanın 100. bölümünde sadece araba değil, bir de İstanbul'dan ev verildi. Yarışmaya katılanlar, daha önce yarışmaya katılıp ödül alamayanlardı. Karadenizli çiftlerin aralarındaki konuşmları izleyenleri gülmekten krize soktu.
Önce ısındılar, sonra zıpladılar!

Kanal D'nin, İlker Ayrık'ın başarıyla sunduğu, çok beğenilen yarışma programı "Ben Bilmem Eşim Bilir", 24 Mart Pazar günü (bugün) 100'üncü bölümü ile ekranlara geldi ve kelimenin tam anlamıyla "dalya" dedi.


 
 Alayına gider yapan Tülay olarak hafızalara kazınan Tülay Mumcu ve eşi Volkan Mumcu, ikinci kez yarışmaya katıldılar.

 

Acı biberleri yedi, “acıların çocuğuyum” şarkısını söyledi Kanal D’nin ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir” 100. Bölüm özel bölümü şerefine ev ve arabayı aynı anda veriyor.

Daha önce yarışan Tülay – Volkan Mumcu çifti sempatik diyaloglarıyla izleyenleri güldürmüştü. “Alayına gider yapan Tülay” olarak hafızalarda yer eden kadın yarışmacı, yine sözleri ve hareketleriyle renkli anlar yaşattı.
 


YORUMLAR