Ben Bilmem Annem Bilir Anneler günü özel programı izle.. 12 Mayıs 2013,Kanal D,İlker Ayrık

12.05.2013, Ben Bilmem Eşim Bilir hd izle, Ben Bilmem Eşim Bilir seyret, Ben Bilmem Eşim Bilir full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle,fragman

  

Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı, ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir” bu akşam “Anneler Günü” özel bölümü ile ekrana gelecek. Çocuklarıyla birlikte yarışmaya katılan ebeveynler, oyunları kazanmak için kıyasıya yarışacaklar. Bu bölümde; Ayşe – Uğur İnce, Zeliha – Güven Kaçar, Nesrin – Nevzat Şahin Ve Zöhre – Dursun Küçükkahyaoğlu çiftleri yarışacak. İlk oyunda beyler, fanusa geçecek, çocuklar anneleriyle birlikte iddiada bulunacaklar. Yarışmacılar eşlerin sırtındayken 5 turu tahmin edilen süre içerisinde tamamlamaya çalışacaklar. Babalarının annelerini sırtında taşıdığını gören çocuklar heyecan dolu anlar yaşayacaklar. İkinci oyunda ise beyler, çocuklarıyla birlikte tahminde bulunacak, hanımlar boks makinesine vurarak puan almak için mücadele edecekler. Oyun öncesinde bazı miniklerin oyunu denemesi ortaya renkli görüntüler çıkaracak. Sıra üçüncü oyuna geldiğinde tekrar oyun sırası erkeklere geçecek. Bu etapta beyler eşlerinin ve çocuğunun yönlendirmesiyle masaya servis yapmaya çalışacaklar. Hem eşinin hem de çocuğunun yönlendirme beylerin kafasını karıştıracak. Oyun sırası tekrar hanımlara geçtiğinde, hanımlar çocuğunun ve eşinin tahmin ettiği sayıda gol atmak için ter dökecekler. Final oyunu öncesinde oynanacak son oyunda ise babalar ve çocuklar acı biber oyunu için tahminde bulunacaklar. Sonrasında anne ve babalar oyunu beraber oynayarak puan almak için çaba gösterecekler. Yaramazlık yaptığında annelerin çocuklarının ağzına acı biber sürme tehdidi bu defa ebeveynler için gerçekleşecek. Final oyununa kalan iki çift ise oynanacakları ters kadeh oyununda, rakiplerine üstünlük sağlayıp, otomobilin sahibi olabilmek için mücadele edecekler.

 

 

 

 

PROGRAMDA ÖPÜCÜK SANSÜRÜ YAPILDI - VİDEO - TIKLA İZLE

Işıklı yol yarışmacıları arabaya götürecek!
Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı, ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşam yayınlanacak bölümünde hem eğlenceli hem de heyecanlı anlar yaşanacak. Erkekler topuklu ayakkabıyla parkuru tamamlamak için mücadele ederken, hanımlar nefeslerinin gücüyle yumurtaları ters çevirmeye çalışacaklar. Bu bölümde;Gamze – Hasan Satan, Berrak – Barış Cantekin, Pınar – Muhammet Arslan ve Sevgi – Serdal Kaçar çiftleri yarışacak. İlk oyunda erkekler, 20 kilo ağırlığındaki halteri eşlerinin tahmin ettiği sayıda indirip kaldırmaya çalışırken, hem zorlu anlar yaşayacaklar hem de ortaya renkli görüntüler çıkaracaklar. Programın ikinci oyununda hanımlar yumruk sayar makinesine eşlerinin tahmin ettiği sayıda yumruğu atmak için ter dökecekler. Sıra üçüncü oyuna geldiğinde tekrar oyun sırası erkeklere geçecek. Bu etapta beyler korkulu rüyaları olan topuklu ayakkabı oyununu oynayacaklar. Erkeklerin rollerine kendilerini fazla kaptırması stüdyoda kahkaha dolu anlar yaşanmasına sebep olacak. Oyun sırası tekrar hanımlara geçtiğinde, yarışmacılar nefeslerinin gücüyle yumurtaları üfleyerek ters çevirmeye çalışacaklar. Final oyunu öncesinde oynanacak son oyunda ise çiftler yeni bir oyun oynayacaklar. ”Işıklı yol” isimli oyunda yarışmacılar ışıklı yol üzerinde attıkları adımları akıllarında tutmak için çaba gösterecekler. Final oyununa kalan iki çift ise oynanacakları penaltı oyununda, rakiplerine üstünlük sağlayıp, otomobilin sahibi olabilmek için mücadele edecekler.
Gamze Bora ile tanışmasını anlattı: Benimle tanışmaya ayı olarak geldi!
Yarışmada uykusuz gecelerimizi düşün gafı
Eşinin ayağını öptü!
Eşine öyle sözler söyledi ki...
Kadın yarışmacının kıskançlıktan donup kaldığı an!
 

 

Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı, yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”e şimdiye kadar yaklaşık 500 bin kişi yarışmacı olabilmek için başvuruda bulundu.

200 farklı oyun hazırlandı

Programın yaratıcı ekibi bu güne kadar Ben Bilmem Eşim Bilir için, 200 farklı özel oyun hazırladı, programda 600 oyun oynandı.

86 otomobil, 1 ev hediye etti

Yayınlandığı günden bu yana 404 çiftin yarıştığı program, tam 86 otomobil ve 1 ev verdi.

“Ben Bilmem Eşim Bilir” hafta sonları saat 20.00’de ekrana geliyor.

İlgili Galeriler:

Programa Van'’dan katılan çiftin romantik hikayesi ise izleyenlere duygusal anlar yaşattı.

Yalan Dünya ekibi Ben Bilmem Eşim Bilir'de.. 


YORUMLAR