Bebek İşi - Buralarda 1.Bölüm TEK PARÇA zle.. Nurgül Yeşilçay komedi dizisyle ekranlara dönDÜ.. 15 Temmuz Cumartesi

Bebek İşi birinci bölüm sorunsuz izle, Nurgül Yeşilçay misafir oyuncu olarak devam ettirdiği kariyerinde tekrar başrolde.. Bebek İşi - Buralarda Yeniyim Fragmanını buradan sorunsuz izleyebilirsiniz..

 Bebek İşi - Buralarda Yeniyim 15 Temmuz Cumartesi SHOW TV'de yayınlandı

Birinci Bölüm Konusu:
Candan hamileliğinin son aylarını yaşamaktadır. Ancak Candan'ın karnındaki biricik bebeği Yankı'nın doğumun normal sürecini beklemeye niyeti yoktur. Onun acelesi vardır. Annesinin karnından bir an önce çıkması gerekmektedir. Candan vaktinden önce gelen sancılarla boğuşmaya başlar. Kocası Murat, Candan'ın çığlıklarını duyup yanına geldiğinde çok daha büyük bir hengâme yaşanmaya başlar. Çünkü Murat Candan'dan çok daha fazla telaşlıdır. Sanki doğumu karısı değil de kendisi yapacakmış gibi derin derin nefes almaktadır.

Bebek İşi 1.Bölüm izle

Murat ve Candan, bu şartlarda hastaneye yetişebilmek için bir yolculuğa çıkarlar. Yankı ise annesinin karnından dış dünya ile ilgili yorumlar yapmaya başlamıştır bile. Ve en sonunda doğum gerçekleşir ve Yankı bebek dünyaya "merhaba" der.

Evliliklerinin beşinci yılında bir çocuk sahibi olma kararı alırlar ve Candan aşklarının meyvesi,biricik oğulları Yankı'ya hamile kalır. Aşklarının meyveleri artık kucaklarındadır ve mutlu bir aile tablosu çizmektedirler. Candan ve Murat hala birbirlerinden çok farklı bir çifttirler ancak Yankı'dan sonra aralarındaki sorunları sevimli yollarla çözmeyi öğrenmişlerdir.


YORUMLAR