21 Nisan 2014 Pazartesi
   08.12.2012 21:55:01

Bankada Banko asistanlarının maaşı ne kadar, Ziraat bankası banko asistanı kaç lira maaş alıyor, aylık kazancı kaç paradır?

banko asistanı ne kadar maaş alır,banko asistanı,banko asistanı sınav soruları,banko asistanlığı sınav soruları,2012 banko asistanı maaşları,banko asistanı ne kadar maaş alıyor,banko asistan maaşları

 Banko görevlileri 1200-1800 TL arasında maaş almaktadır. Bu maaş aralığı çalıştığınız bankaya göre değişmektedir. Çocuğunuz falan varsa ve devlet bankasında banko görevlisi olarak çalışıyorsanız alacağınız destek ücretleri sayesinde maaşınız 1500 TL gibi rakamlara ulaşabilir. Ayrıca ziraat bankası çalışanları devlet memuru değildir 4857 sayılı iş kanununa tabidirler ve işçi statüsünde çalışırlar.

Banko asistanı ne kadar maaş alır?

Banko asistanı ilanlarına başvurmak istiyorum ancak sınavı kazanırsam ne kadar maaş alacağımı bilemediğim için şuan çalışmış olduğum işi bırakmaktan korkuyorum. Şuan 1100 TL maaş alıyorum ve sigortam var. Banko asistanları ne kadar maaş alıyor hususunda bilgi verirseniz kariyer hayatımı vermiş olduğunuz bilgilere göre şekillendirmeye çalışacağım. Şimdiden vereceğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.

Cevap: Sayın takipçimiz banko görevlileri 1200-1800 TL arasında maaş almaktadır. Bu maaş aralığı çalıştığınız bankaya göre değişmektedir. Çocuğunuz falan varsa ve devlet bankasında banko görevlisi olarak çalışıyorsanız alacağınız destek ücretleri sayesinde maaşınız 1500 TL gibi rakamlara ulaşabilir. Gireceğiniz banka ne olursa olsun şuan çalışmış olduğunuz mevcut işten daha çok para alıp daha garantide olacağınıza emin olabilirsiniz. Banko görevlisi olmak için mücadele eden kişi sayısının çok olduğuna emin olunuz. Bu yüzden şimdiden girmeniz gereken sınavlara hazırlanmanızı öneririz.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!

m.tsn
09.12.2012 13:01
yorumlar için sagolun