ATV KURTLAR VADİSİ PUSU 202.BÖLÜM TEK PARÇA - 202.BÖLÜM tek parça online izle

KVP 202.bölüm izle. Vadi yeni bölüm. Kurtlar Vadisi Pusu 202.bölümde yer yerinden oynuyor. Kamera Arkası Fotoğrafları

POLAT ALEMDAR / NECATİ ŞAŞMAZ

İlişkileri deşifre edip, sistemi çökertmek üzere mafyanın içerisine girmiş, çetelerin “Küresel Güçler” ile nasıl işbirliğine girdiğine şahit olmuş, gizli bir devlet görevlisidir. “Kurtlar Vadisi – Pusu”da Polat Alemdar’ın misyonu yine akıl, cesaret ve organizasyon becerisi gerektirmektedir. Çünkü mücadele ettiği güçler, yarım asırdan beri ülkenin birçok yapılanmasına sızmış, derin ve küresel bir oyunun parçasıdır…  

Kurtlar Vadisi Pusu 202.bölüm izle: Kurtlar Vadisi Pusu 202.bölümünün fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu 202.bölüm mükemmel çatışma sahneleri ile Kurtlar Vadisi Pusu 202.bölümünü heyecanla bekleyen Kurtlar Vadisi Pusu severlerin beklentilerini boşa çıkarmayacak gibi görünüyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 202.bölümü biter bitmez acaba Kurtlar Vadisi Pusu 202.bölümde neler olacak ? sorusunu soran Vadi severler Kurtlar Vadisi Pusu 202.bölümü fragmanı yayınlanır yayınlanmaz ilgiyle izledi. Kurtlar Vadisi Pusu 202.bölümde silahlar susmuyor. Poyraz,KGT ajanı barona silah çekiyor. Akif ve çaylak elemanı Pusat tapınakçıların lideri Üstad'a büyük bir operasyon düzenliyor.

ABDÜLHEY / KENAN ÇOBAN

Polat Alemdar gibi Abdülhey de devlet tarafından yetiştirilmiş özel bir ajandır. Stratejik konularda ve üst mafya-örgüt bağlantılarında uzmandır. Sessizliği, ne düşündüğünü asla belli etmemesi ve ketumluğu nedeniyle Polat’ın sırdaşıdır…

 


 

Kurtlar Vadisi Pusu 202.Bölüm ne zaman yayınlanacak? Kurtlar Vadisi Pusu 202.Bölüm izle   Aksiyonun bir an olsun dinmediği 11. yılında ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Kurtlar Vadisi Pusu 202. bölümü ile hayranlarının karşısnıa çıkmaya hazırlanıyor. Reyting rekortmeni dizinin bu hafta yayınlanacak olan 202. bölümde neler olacağı ise merak konusu. Vadi'nin yeni bölümü bu akşam kendi saatinde ATV ekranlarında olacak.  

Denktaş oynamasa kim rol alacaktı
Dizinin en fazla reyting alan bölümlerinden biri de KKTC Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ın rol aldığı bölümdü. Büyük titizlik içinde gerçekleştirilen ve tüm ekibin Kıbrıs'a taşındığı çekimlerin ardından yayınlanan bölüm, büyük ses getiriyordu.

Denktaş'ın oynamaması durumunda onun rolü için alternatif isimler de belirlenmişti. Denktaş yer alamasa ya Saadettin Tantan'a ya Mehmet Ağar'a ya da Korkut Eken'e rol verilecekti.

Ekstra Vadi Notları
Dizinin İplikçi Nedim'i İsmail İncekara'nın en büyük tutkusu motosiklete binmek.

Kadroya sonradan dahil olan isimlerden Abdüley yani Kenan Çoban daha önce Ankara'da halı saha işletmeciliği yapıyordu. Abidin karakterini canlandıran Abiden Yerebakan ise Rize'de röntgen teknisyenliğiyle uğraşıyordu.

Dizide canlandırdığı karakter nedeniyle Doğu Bey'e yani Altan Akışık'a set dışında herkes 'Paşam' diye hitap ediyor. Akışık'ın eski bir asker değil tiyatro oyuncusunu olduğunu öğrenenler ise çok şaşırıyormuş.
  Kurtlar Vadisi Pusu 202. bölümü ile 24 Ekim günü Atv ekranlarında kaldığı yerden devam etti. 


 

Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu akşam yayınlanan heyecan dolu yeni bölümünü izlemek için hemen tıklayın!

KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN 

 


YORUMLAR