ATV Doksanlar HD Tek Parça izle, Doksanlar 13. Bölüm Tek parça HD izle

Doksanlar 13. yeni bölüm 18 Eylül Çarşamba günü saat 20:00'da Atv'de yayınlanacak.

 

Atv'de yayınlanan dizinin 13. yeni bölümü için ilk fragman da paylaşıldı. Doksanlar 13. Bölüm fragmanı yeni bölüme dair ipuçları veriyor. Doksanlar 13. bölümde Rusya'dan Derya'nın hafif "çatlak" abisi geliyor. Derya ayrıca Mustafa'dan evlilik şartı olarak ayrı bir iş bulmasını istiyor. Anıl ise gizemli kızın mahalledeki evlerden birinde olduğunu anlıyor ve bulmaya giderek yaklaşıyor.

Doksanlar 13. yeni bölüm 18 Eylül Çarşamba günü saat 20:00'da Atv'de yayınlanacak.

Doksanlar dizisi; Türkiye'nin 1990'lı yıllarını, sıradan bir mahalle ve o mahallede yaşayan sıradan insanlar üzerinden anlatan bir televizyon dizisi. 1990'lar ilk özel televizyonların yayına başladığı, her yerde özel radyoların dinlendiği, neredeyse her mahallede pop yıldızı olmak isteyen gençlerin bulunduğu, cep telefonuyla, bilgisayarla tanıştığımız yıllardır. Doksanlar; moda, giyim/kuşam, müzik, neredeyse bütün sosyal, ekonomik ve kültürel hayatın büyük bir dönüşüm yaşadığı dönemi iki aile ve onların çocukları üzerinden anlatıyor.

Doksanlar kamera arkası fotoğrafları:

Senarist Birol Güven imzalı Seksenler dizisinden sonra 90'lar dizisi de ATV ekranlarında görücüye çıktı.. "Sokakta oyanyan son çocukların dizisi" olarak lanse edilen 90’ların tanıtımı özel televizyonların hayatımıza girmesiyle başlıyor, 90’lı yıllarda ortalığı kasıp kavuran yerli pop fırtınası ile devam ediyor.

Yapım: Mint ProdüksiyonYapımcı: Birol GüvenProje tasarım: Mint ProdüksiyonYönetmen: Müfit Can Saçıntı – M. Uğur YağcıoğluSenaryo: Birol Güven – Sinan Biçici – Emre KavukMüzik: Aydın Sarman – Burcu Güven (Doremint)Oyuncular: Arif Erkin, Renan Bilek, Sinem Yener Ekşioğlu, Esra Dermancıoğlu, Deniz Oral, Ümit Erdim, Zeynep Anıl, Derya Şensoy, Erkan Köse, Atılay Uluışık, Açelya Akkoyun, Beste Bereket, Gamze Gözalan, Pelin Öztekin

İLGİLİ KELİMELER

Yeni Fragman, Doksanlar 13. bölüm, 18 Eylül 2013, yeni bölüm, son bölüm, 13. bölüm izle , Doksanlar 13. bölüm full seyret, Doksanlar 13. yeni bölüm fragmanı izle. Doksanlar yeni bölüm dün akşam yayımlandı, Doksanlar 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Doksanlar 13. bölüm yine herkezi ekrana kilitledi, Doksanlar 13. bölüm özeti.Doksanlar 13. yeni bölüm izle.Doksanlar 13. bölümde neler yaşandı izle, Doksanlar 13. yeni bölüm fragmanı, Doksanlar dizisi 13. bölüm özeti, 90'lar 13. bölüm fragmanı full seyret, Doksanlar 13. bölümde neler olacak? Doksanlar, Türkiye'nin 1990'lı yıllarını, sıradan bir mahalle ve o mahallede yaşayan sıradan insanlar üzerinden anlatan bir televizyon dizisi. Doksanlar (90'lar) 13. yeni bölümü ile 11 Eylül , akşam, Atv ekranlarI,DOKSANLARDoksanlar 13. yeni bölüm fragmanı - 90'lar 13. bölümde Yalçın Menteş rol alıyor! Doksanlar dizisi 13. bölüm özeti, 90'lar 13. bölümde neler olacak, Doksanlar 13.bölümde Melahat hanım zayıflamaya karar verir, Doksanlar 13. bölümde Lütfü abi tutuklanan komşusunu kurtaracak mı? Doksanlar 13. yeni bölümde Yalçın Menteş rol alacak mı? Doksanlar 13. yeni bölümü ile 11 Eylül 2013 Çarşamba akşamı Atv ekranlarında olacak.

 


YORUMLAR