Atv canlı izle, Bugünün Saraylısı izle, Bugünün Saraylısı 7.Bölüm izle

Bugünün Saraylısı 7.Bölüm hd izle, Bugünün Saraylısı 7.Bölüm tek parça izle.

21.12.2013 20:28

Atv ekranlarının yeni dizisi Bugünün Saraylısı bu akşam 7.Bölüm ile izleyenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yayın hayatına yeni başlayan dizinin başrollerinde Selçuk Yöntem, Nazan Kesal, Cansu Tosun, Ali Ersan Duru'nun oynadığı dizinin yönetmenliğini ise ünlü yönetmen Kudret Sabancı yapıyor. Kayseri'de sıradan bir yaşamı olan kahya kızı Ayşen'i İstanbul'da bekleyen çok farklı bir hayatın anlatıldığı dizi 7.Bölümü ile bu akşam saat 20:00'da Atv ekranlarında.

Bugünün Saraylısı, Bugünün Saraylısı hd, Bugünün Saraylısı tek parça, Bugünün Saraylısı full tek parça, Bugünün Saraylısı full hd, Bugünün Saraylısı 7.Bölüm, Bugünün Saraylısı 7.Bölüm hd, Bugünün Saraylısı 7.Bölüm tek parça, Bugünün Saraylısı 7.Bölüm full hd, Bugünün Saraylısı 7.Bölüm full tek parça, Bugünün Saraylısı 7.Bölüm indirmeden, Bugünün Saraylısı 7.Bölüm Atv canlı.

Bugünün Saraylısı'nda bu hafta neler yaşanacak? Bugünün Saraylısı dizisinin izleyenlerini 7.Bölümde ne gibi sürprizler bekliyor olacak? Bugünün Saraylısı 7.Bölümde Ayşen gerçeklerle yüz yüze geliyor. İşte merakla beklenen dizi Bugünün Saraylısı dizisinin 7.Bölüm özet ve fragmanı.

BUGÜNÜN SARAYLISI 7.BÖLÜM

Hayatının en zor anında Savaş’ı yanında bulan Ayşen, ona sığınır. Ata’nın Savaş’a olan tepkisi, baba kızı ilk kez karşı karşıya getirir. Ayşen, Feride’ye Atıf hakkındaki korkunç gerçeği söylemeye kararlıdır. Savaş, Atıf’ın peşini bırakmaz. Savaş ve Fatih arasındaki gerilim ise sonunda rayından çıkar ve Fatih’in dönüşü olmayan bir karar almasına neden olur.

Yaşadığı dehşetin izlerini silmeye kararlı olan Ayşen, Üftade ve Ata’nın evlilik yıl dönümlerinin yaklaştığını öğrenir ve ikisinin arasındaki fırtınayı dindirmek için harekete geçer. Ancak Ata ve Üftade’nin evlilik yıl dönümü herkes için büyük sürprizlere gebedir. Ayşen bir anda Ata ve annesi arasındaki sırla yüz yüze kalır.

BUGÜNÜN SARAYLISI 7.BÖLÜM FRAGMANI


YORUMLAR