Atv canlı izle, Bugünün Saraylısı izle, Bugünün Saraylısı 6.Bölüm izle

Bugünün Saraylısı 6.Bölüm hd izle, Bugünün Saraylısı 6.Bölüm tek parça izle.

Atv ekranlarının yeni dizisi Bugünün Saraylısı bu akşam 6.Bölüm ile izleyenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yayın hayatına yeni başlayan dizinin başrollerinde Selçuk Yöntem, Nazan Kesal, Cansu Tosun, Ali Ersan Duru'nun oynadığı dizinin yönetmenliğini ise ünlü yönetmen Kudret Sabancı yapıyor. Kayseri'de sıradan bir yaşamı olan kahya kızı Ayşen'i İstanbul'da bekleyen çok farklı bir hayatın anlatıldığı dizi 6.Bölümü ile bu akşam saat 20:00'da Atv ekranlarında.

Bugünün Saraylısı, Bugünün Saraylısı hd, Bugünün Saraylısı tek parça, Bugünün Saraylısı full tek parça, Bugünün Saraylısı full hd, Bugünün Saraylısı 6.Bölüm, Bugünün Saraylısı 6.Bölüm hd, Bugünün Saraylısı 6.Bölüm tek parça, Bugünün Saraylısı 6.Bölüm full hd, Bugünün Saraylısı 6.Bölüm full tek parça, Bugünün Saraylısı 6.Bölüm indirmeden, Bugünün Saraylısı 6.Bölüm Atv canlı.

Bugünün Saraylısı'nda bu hafta neler yaşanacak? Bugünün Saraylısı dizisinin izleyenlerini 6.Bölümde ne gibi sürprizler bekliyor olacak? Bugünün Saraylısı 6.Bölümde Savaş'ın aşk oyunu nasıl sonuçlanacak? İşte merakla beklenen dizi Bugünün Saraylısı dizisinin 6.Bölüm özet ve fragmanı.

BUGÜNÜN SARAYLISI 6.BÖLÜM

Ayşen ve Savaş arasındaki yakınlaşma herkesin dikkatini çekerken, Fatih ve Savaş arasındaki Ayşen kavgası kızışır. Fatih’in suçlamalarıyla öfkelenen Savaş, büyük bir aşk oyunu oynar ve Ayşen’in kafasını iyice karıştırır. Ancak bu kez oynadığı oyundan kendisi de etkilenecektir.

Ata ve Üftade arasında kopan ve bütün aileyi saran büyük kavga ise yalıda fırtınalı günleri başlatır. Rezzan’ın organize ettiği büyük müzayede, Savaş’ın Ayşen’e doğru attığı büyük bir adıma dönüşür. Savaş’ın Ayşen’in peşinde olduğundan artık emin olan Üftade, bu durumu kullanmak için harekete geçer ve Ayşen’i adeta yeniden yaratır. Ayşen yüzünden çok gergin olan Neslihan ve Savaş arasında patlayan büyük kavga, Feride’nin hamlesiyle rayından çıkar ve büyük bir skandal haline gelir.

BUGÜNÜN SARAYLISI 6.BÖLÜM FRAGMANI


YORUMLAR