ATALAY DEMİRCİ'NİN YETENEK SİZSİNİZ FİNAL GÖSTERİSİ izle, Yetenek Sizsiniz, Yetenek Sizsiniz Türkiye, Final, Atalay Demirci, Acun, Hülya Avşar

Atalay Demirci, Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının finalinde yaptığı stand up gösterisi ile jüri üyelerini ve izleyicileri yine kahkahalara boğdu.

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının 2013 finalini Atalay Demirci kazandı.

Türkiye'de pek çok kişi Atalay Demirci'yi, 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' programı ile tanıdı. Öyle ki en popüler video paylaşım sitesi You Tube'un Türkiye açılış sayfasında Demirci'nin 4 videosu yer alıyor. Ancak Zaman okurları onu çok yakından tanıyor.

2011 Ocak ayında yaptığımız söyleşinin girişinde 3 binden fazla gösteri sunduğunu söyleyen Atalay Demirci'nin en büyük iddiası, küfürsüz ve bel altı espriler kullanmadan da stand-up yapılabileceğini ispatlamak. Bunun için de 'küfürsüz mizah' sloganıyla insanları eğlendiriyor. 

Son finalistler seçiliyor! Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın'ın jüri koltuğunda olduğu Yetenek Sizsiniz, Türkiye'nin ilginç yeteneklerini keşfediyor.

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Sergen Yalçın Türkiye'nin yeteneklerini aramak üzere birçok şehri geziyor. Türkiye'nin yetenekleri ise, Türkiye'nin en yeteneklisi olduklarını kanıtlamak için kıyasıya yarışıyor.

BAHA KIRDI GEÇİRDİ!

Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye katılan 4 yaşındaki Baha Bayırlı yaptığı bateri şovulya hem jüri üyelerini hem de izleyicileri kahkahaya boğdu. Baha'nın bu yeteneği herkesi büyüledi. Sempatik davranışları ile gönüllere taht kuran minik batarist Baha Bayırlı %94 oy olarak finale gitmeye hak kazandı.

İzleyenleri kahkaya boğan bu olay sonrasında ise sosyal medya çalkalandı.

Kullanıcılar paylaştıkları mesajlarda, sosyal medyanın fenomeni haline gelen küçük Baha'ya duydukları sevgiyi dile getirdi.

 İşte Final Yarışmacıları;
Abidin Yurdakul
Barmen Ali Alkan Çömlek
Atalay Demirci
Murtaza Mirağazade
Fire Storm
İrem Okyay’ın sevimli köpeği Cash
Grup Kaşıks
Nahit Yılmaz
Hacivat Karagöz
Family grup
Hakan Çankaya
Game of Gölge
Baha Bayırlı
Tekin Doğan
Sertaç Yay
Kıvanç ve Burak kardeşler
Kemal Zeydan
Berna Canbeldek
Sedat Çalımlı
Hakan Akdoğan
Grup Dir


YORUMLAR