Atalay Demirci stand up şovu izle (Yetenek Sizsiniz- Acun ılıcalı) Atalay demirci 2. tur performansında herkesi kırdı geçirdi.

Atalay Demirci 'nin stand up show 'unu herkes sabırsızlıkla bekliyordu. Çünkü kendisini izleten ve dinleten olarak kalitesini ortaya koyuyor.

  

Atalay Demirci aslında yetenek sizsiniz türkiye 'de meşhur olmadı. Daha önceden 'de Birç ok gösterileri mevcut. Genellikle üniversitelerde gösterlerini yapmaya devam ediyor. 
Zaten ilk show 'undan itibaren bu dalda tecrübeli olduğunu göstermişti. Konuşmalarında hiç takılmadan ve dakikalarca sürükleyici anlatarak stand up dalında etkili olduğunu kanıtlıyor.


Yetenek Sizsiniz Türkiye yarı finalinde Atalay Demirci stand-up gösterisi ile kırdı geçirdi.Salondakileri ve Juriyi gülmekten kırıp geçiren Atalay Demirci Show'u ile beğeni topladı.
İlk kez elemelerde büyük beğeni toplayan Atalay Demirci bu kez Yetenek Sizsiniz Türkiye'de yarı finalde ekranlara geldi.Yaptığı bir birinden güzel espirilerle Jüriyi gülmekten kıran Atalay'a Hülya Avşar yine kalem fırlattı.Hem ekran başındakileri hemde salondakileri gülmekten kırıp geçiren Atalay salondan büyük alkış aldı.

 
Yetenek Sizsiniz Türkiye öyle gözüküyor ki Türkiye'ye yeni bir stand-upçı kazandıracak.Taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Atalay Demirci için yarışmanında kesin favorisi gözü ile bakılıyor.Büyük beğeni toplayan Atalay Demirci izleyiclerden %98 oy aldı.

ATALAY DEMİRCİ KİMDİR

Yetenek Sizsiniz Türkiye programında çıktıktan sonra ünü zirveye ulaşan Atalay Demirci'nin videoları izlenme rekorları kırıyor. Gösterileri gülmek krizlerine sokan bu adamı daha yakından tanımak ister misiniz?

İşte içimizden bir Kocapınarlı olan Şair, Tv-Radyo programcısı ve stand-up show yapan Atalay Demirci.

Atalay Demirci Kimdir:

Eğri Çağanın Hüseyin'in torunudur. Merhum Şahin Demirci'nin oğlu olan Atalay küçük yaşlarda babasını yitirmiş.

1976 yılında Ankara’nın Nallıhan İlçesinde Temmuz ayının 8 günü hayata merhaba diyen Demirci ilk ve orta öğrenimini Amasya’da tamamladı.

30 Mayıs 1999 tarihin de ilk kez sahneye çıkan Demirci 30 Haziran 2008 tarihi itibariyle Dünya Radyo ve Ankara Sanat Evi bünyesinde Toplam 1689 kez sahneye çıktı ( 0 RH Pozitif Stand_up Show ve Ortaya Karışık Tiyatro Oyunuyla ) Türkiye’nin dört bir yanında Kars’tan İzmir’e, Muş’tan Aydın’a ülkeyi karış karış gezen Demirci Türkiye’de sadece Erzurum,Hakkari,Iğdır ve Ardahan da gösteri yapmamıştır İlçelerle birlikte hesaplandığında Demirci bu anlamda bir rekor sahibidir Yurt dışında da toplam 150 kez sahne alan Demirci Almanya, Danimarka Hollanda, Kanada, Amerika, İsviçre, Tataristan, İtalya, Fransa ve Dubai de gösteriler yapmıştır 2000 yılından bu yana Dünya Radyo da Kelalaka isimli show programı yapan Demirci’nin Satılık Gözyaşları ( 9 Baskı ) ve Kaleme Zeval Olmaz ( 3 baskı ) isimli 2 şiir kitabı vardır.

Halen Ses Tv de Akıl Küpleri isimli bir Tv Programı yapan Demirci Stand_up show’uyla Dünya’yı gezmeye devam ediyor. Bazı video kliplerini Dailymotion.com sitesinden aratabilirsiniz.
Atalay Demirci'ye Başarılar diliyoruz.

 

 Yetenek Sizsiniz'in dün geceki bölümünde Atalay Demirci'nin stand up gösterisi geceye damgasını vurdu. 

TAM NOT ALDI
Muhteşem gösteri salonu kahkahaya boğarken, Atalay Demirci ilk etapta gösteriyi beğenmeyen Hülya Avşar dahil tüm jüri üyelerinden tam not aldı.

CEM YILMAZ'IN TAHTINA ADAY DEDİLER
Acun ve Sergen'in de kahkaha atarak izlediği Atalay Demirci, gecenin ilerleyen saatlerinde Twitter'da en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı. Atalay'ın şovu kısa sürede internette tıklanma rekorları kırarken, "Cem Yılmaz'ın tahtına aday" yorumları da yapıldı.

İşte kahkahaya boğan o şov;

 

 

Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz 30 Aralık 2012 Pazar izle (2.tur), Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz 30 Aralık 2012 Pazar izle, Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz 30 Aralık 2012 Pazar, Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz 30 Aralık pazar performansları izle, Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz 30 Aralık 2012 Pazar izle (2.tur) performansları


Videoları internette izlenme rekorları kıran Atalay Demirci, 2012'inin son pazarında Yetenek Sizsiniz Türkiye'de 2.tur performansını sergileyecek. Atalay Demirci 2012 yılında internette videoları en çok izlenen isimler arasında.

İlk turda salonu kahkahalara boğan Atalay Demirci'nin 2.tur performansı merakla bekleniyor. Atalay Demirci'nin ilk tur performansı beğenilerek izlenmiş bu onu Türkiye çapında bir üne kavuşturmuştu. Aslında Atalay Demirci bu kadar ünlü olmasa da, Türkiye'nin hemen her ilinde ve yurt dışında gösteriler yapmış bir stand-upçı.

Onun üne kavuşturan Yetenek Sizsiniz Türkiye gösterilerini Acunn Medya'nın yayın ilkelerine aykırı düşmeden sizler için yayınlamaya deva edeceğiz.

 

 


YORUMLAR