Aşk Emek İster 5. Bölüm fragmanı izle. Aşk Emek İster son bölüm fragmanı izle.. AŞk Emek İster yeni bölümde neler olacak?

Aşk Emek İster 5. bölümü ile 12 Mayıs Pazar günü Show Tv’de kaldığı yerden devam edecek. Aşk Emek İster 5. bölüm fragmanı ve kamera arkası fotoğrafları haberin devamında..

   Sami ve Rıza Deniz için bir plan hazırlamıştır ancak Deniz'in bundan haberi yoktur. Yapılan bir arama sonucunda hırsızlıkla suçlanacaktır. Ancak beklenmedik birşey olur ve Demir tüm suçu izerine alır. Böylece sami ve Rıza'nın planları suya düşer. Olanlar sonucunda Deniz şaşkındır ve bir hain olarak gördüğü Emre'ye onu tanımak için bir şans daha verecektir.


Deniz Demir'i ''Emre'' olarak tanımaktadır ve onu daha iyi tanımak için yaşadığı yere gitmeye karar verir. Bunun üzerine Demir ne yapacağını şaşırır. Demir büyük sırrını saklamaya çalışır ancak bir anda kendisini Deniz ile bir evde bulur.
Celal yaptıkları planı bozduğu için Demir'e kızgındır. Sami den Emre Aktaş'ın kim olduğunu araştırmasını ister. Demir tüm tehlikelerden bihaberdir. İş arkadaşlarının onu arasına almalarından ötürü mutludur. Bir gün hep beraber pikniğe giderler ve hoş vakitler geçirirler. Demir işlerin rayına oturduğunu düşünmeye başlamıştır ki beklenmedik bir olayla karşılaşır.

 Aşk Emek İster 5. Bölüm Fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklenecektir.

fragmani.flv&image=http://www.gazetea24.com/vGaleri/bBuyuk/Yeni-bolum-fragmanijpeg.jpeg&autostart=true&backcolor=000000&frontcolor=FFFFFF&screencolor=000000" wmode="transparent">

Aşk Emek İster 4. bölümde neler olmuştu?

Deniz ve Demir omuz omuza!

 Demir arkadaşlarıyla piknik yaparken, Leyla’ya yakalanma tehlikesi ile karşı karşıya gelirler. Leyla’dan gizlenmek için büyük bir çaba gösterirken zor anlar yaşar. Demir’in hayatında başka biri olduğundan şüphe eden Leyla, ne olursa olsun Demir’i kazanmaya kararlıdır.

Sami, Celal’in dileği üzerine, Demir için Emre Aktaş adına önceden hazırlanan sahte iş dosyasındaki referansları araştırmaya başlar. Kerem, Derya’yı Leyla ve diğer arkadaşları ile tanıştırır. Tanışma sırası Demir’e geldiğinde, Demir şok olur. Deniz’in kardeşi Derya karşısındadır.

Aşk Emek İster dizisi ilk 4 bölüm'den reytingleri alt üst etmiş durumda. Özellikle Ekin Türkmen'in başarılı oyunculuğu ile bir çok sanatçı tarafından tebrik edildi.

Sami ve Rıza'nın kendisi için hazırladığı oyundan habersizdir. Güvenliğin yaptığı aramalarda hırsızlıkla suçlanır. Demir'in tüm suçu üzerine alması, Sami'nin Deniz'i işten çıkarma planını bozarken, Deniz şaşkındır. Bir hain olduğuna inandığı Emre'yi tanımak için ona bir şans vermeye karar verecektir.Bekir ve Rıza'nın karşı çıkmasına rağmen bu yeni gelen işçiyi aralarına alırlar. Deniz ‘Emre' adında bir işçi olarak tanıdığı Demir'in yaşadığı yere gitmeye karar verince Demir ne yapacağını şaşırır. Demir, büyük sırrını saklamak için mücadele ederken, bir anda Deniz'le beraber kendini hiç bilmediği bir evde bulacaktır. 
 

 


YORUMLAR