Aşk Emek İster 4. Bölüm izle, Aşk Emek İster son bölümde neler yaşandı izle, 5 Mayıs 2013, Demir Leyla’dan gizlenir, Show TV, Yeni bölüm izle, + Full hd fragman

Aşk Emek İster 4. Bölüm seyret, Aşk Emek İster 4. Bölüm full hd izle, 05.05.2013, Aşk Emek İster 4. Bölüm hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle,fragman

Aşk Emek İster son bölümünde neler yaşandı - işte özeti

 Deniz ve Demir omuz omuza! - 
Demir arkadaşlarıyla piknik yaparken, Leyla’ya yakalanma tehlikesi ile karşı karşıya kalır. Leyla’dan gizlenmek için büyük bir çaba gösterirken zor anlar yaşar. Demir’in hayatında başka biri olduğundan şüphe eden Leyla, ne olursa olsun Demir’i kazanmaya kararlıdır.

Sami, Celal’in isteği üzerine, Demir için Emre Aktaş adına önceden hazırlanan sahte iş dosyasındaki referansları araştırmaya başlar. Kerem, Derya’yı Leyla ve diğer arkadaşları ile tanıştırır. Tanışma sırası Demir’e geldiğinde, Demir şok olur. Deniz’in kardeşi Derya karşısındadır.

Fabrikada Ali’nin başına gelen iş kazası, yönetim ve işçileri karşı karşıya getirir. Yönetime karşı yapılan protesto gösterisinde Demir, Deniz’in yanında yer alır ve işçi haklarını babası Hikmet’e karşı savunur.

 

Sami ve Rıza'nın kendisi için hazırladığı oyundan habersizdir. Güvenliğin yaptığı aramalarda hırsızlıkla suçlanır. Demir'in tüm suçu üzerine alması, Sami'nin Deniz'i işten çıkarma planını bozarken, Deniz şaşkındır. Bir hain olduğuna inandığı Emre'yi tanımak için ona bir şans vermeye karar verecektir.Bekir ve Rıza'nın karşı çıkmasına rağmen bu yeni gelen işçiyi aralarına alırlar. Deniz ‘Emre' adında bir işçi olarak tanıdığı Demir'in yaşadığı yere gitmeye karar verince Demir ne yapacağını şaşırır. Demir, büyük sırrını saklamak için mücadele ederken, bir anda Deniz'le beraber kendini hiç bilmediği bir evde bulacaktır. 
 

 


YORUMLAR