Aşk Emek İster 3. Bölüm izle 28 Nisan 2013, Show TV, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, Deniz, Sami ve Rıza’nın hazırladığı oyundan habersizdir + Full hd fragman seyret

28.04.2013, Aşk Emek İster 3. Bölüm hd izle,Aşk Emek İster 3. Bölüm seyret,Aşk Emek İster 3. Bölüm full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle,fragman

 Emre ile Deniz arasındaki buzlar eriyor mu? Deniz, Sami ve Rıza’nın kendisi için hazırladığı oyundan habersizdir. Güvenliğin yaptığı aramalarda hırsızlıkla suçlanır. Demir’in tüm suçu üzerine alması, Sami’nin Deniz’i işten çıkarma planını bozarken, Deniz şaşkındır. Bir hain olduğuna inandığı Emre’yi tanımak için ona bir şans vermeye karar verir.

Bekir ve Rıza’nın karşı çıkmasına rağmen bu yeni gelen işçiyi aralarına alırlar. Deniz ‘Emre’ adında bir işçi olarak tanıdığı Demir’in yaşadığı yere gitmeye karar verince Demir ne yapacağını şaşırır. Demir, büyük sırrını saklamak için mücadele ederken, bir anda Deniz’le beraber kendini hiç bilmediği bir evde bulur.

Öte yandan planlarını bozduğu için Demir’e oldukça sinirli olan Celal, Sami’den Emre Aktaş’ın kim olduğunu araştırmasını ister. Demir, yönetimle ilgili tehlikeden habersiz, iş arkadaşlarının onu yeniden aralarına kabul etmelerinden memnundur. Bir gün hep birlikte ormanda piknik yaparlarken eğlenceli zamanlar geçirirler. Ancak işlerin yoluna girdiğini sandığı anda, Demir’i kötü bir sürpriz bekliyordur.

"Aşk Emek İster" 3. Bölüm Fragmanı, 28 Nisan Pazar:

 


YORUMLAR