Aşk Dizisi 3.Bölüm, A.Ş.K dizisi üçüncü bölüm İZLE Hazal Kaya'nın yeni dizisi yeni sezonda çok ses getirecek & Fotoğraf Galerisi

A.Ş.K yeni dizi kanal d'de ilk fragman yayınlandı. Aşk dizisinde hangi oyuncular oynuyor? & A.Ş.K dizisi Kamera Arkası Fotoğrafları - Hazal Kaya ve Nebahat Çehre Resimleri

Kenan Erçetingöz'le ‏@Yuz_Yuze 7 dk
Hazal kaya, meryem uzerli'yi ezmiş! Hürriyet, kanal D'nin AŞK dizisine daha büyük yer vermiş!

Hazal Kaya ‏ Doğum Yeri: Gaziantep-Türkiye - 1 ekim 1990 (20 Yaşında)

A.Ş.K 

Hazal Kaya ve  Nebahat Çehre başrollerde aynı Aşk-ı Memnu'daki gibi..

Aşk Dizisi Birinci Bölüm:

"AŞK" dizisi yakında seyircilere merhaba diyecek. "AŞK" disizi tanıtım fragmanı yayınlandı. Hazal Kaya, Aslı Tandoğan, Nebahat Çehre, Hakan Kurtaş ve Kaan Urgancıoğlu gibi ünlü isimlerin rol aldığı dizi şimdiden merak konusu oldu. "AŞK" Eylül'de Kanal D ekranlarında başlıyor.

"A.Ş.K"

Azra ve Kerem'in ellerinde sadece aşk vardı. Her şeyden değerli ama beş para etmeyen aşk! Birbirlerini delice seviyorlardı. Peki, aşk yeter miydi onlara? Çünkü aşk dışında iyi giden bir şey yoktu hayatlarında. Ve her şey daha da kötüye gidecekti.

Derken hayatlarına Şebnem girdi. Zengin bir aileye doğmuş, istediği her şey onun olmuştu. Paranın satın alabileceği her şey. Aslına bakılırsa mutlu değildi. Dahası sevilmemiş, belki de yeterince sevmemişti. Aşka doymadan, aşka kanmadan ölmek istemiyordu Şebnem. Korkuyordu.

Azra'ya açtı içini. Küçük bir kız çocuğu gibi... O güne kadar başına gelen en iyi ve en kötü şeydi Azra. Hem melek, hem şeytan; hem dost, hem de düşmandı. Hayallerini gerçekleştirmeye, kendisini ve aşkını, yani Kerem'i kurtarmaya çalışırken Şebnem'i kullanacaktı. Ancak aşkını kurtarmak için aşkını feda edebilir miydi insan? Böyle bir şeyi göze alabilir miydi?

Hazal Kaya hayranları, güzel oyuncuyu daha çok Çağatay Ulusoy ile yakıştırıyorlar.. Hatta bunun için hazırlanmış sayfalar ve fotoğraflar da var.

 

Nebahat Çehre'nin transparan kıyafeti - FOTO GALERİ

'Valide Sultan' Bodrumda stres attı - FOTO GALERİ

a.ş.k,yeni dizi,fragman,izle,hazal kaya,Nebahat Çehre,Oyuncular,Aslı Tandoğan, Hakan Kurtaş,Kaan Urgancıoğlu,kanal d,aşk dizisi,son diziler,izle,fragman,tanıtım,tek link,tek parça,yeni bölüm,son bölüm,seyret,eylül,ekim,kasım

 


YORUMLAR