Aşk dizisi 2. bölüm izle / 2 Ekim Çarşamba - Kanal D, Dizi izle, Hazal Kaya'nın yeni dizisi izle

Aşk 2.Bölüm zle, Aşk 2.Bölüm Tek Part izle Aşk 2.Bölüm Tek Parça izle, 2.bölüm seyret - Kamera Arkası Fotoğrafları

Aşk 2. bölüm İzle Aşk ikinci bölüm tek link ve tek parça izle.Aşk 2. bölüm izle,Kanal D'nin yeni dizisi Aşk 2. bölüm canlı yayın izle.Aşk 2. ilk bölüm canlı Kanal D İzle.  

2.BÖLÜM izle

 

 

İnsan kaderini yazabilir mi sil baştan?
Bir spor kulübünde tenis dersleri vermekte olan Azra, uzun zamandır birlikte olduğu Kerem’i yüzme hocası olarak çalıştığı kulübe aldırır. Kerem, işe başladığı gün İstanbul’un en zengin ailelerinden birine mensup olan Şebnem Vural’la karşılaşır. Azra’nın da öğrencisi olan Şebnem, Kerem’i görür görmez ondan etkilenir ve ona yakın olmak için sudan korkmasına rağmen yüzme dersi almaya başlar. Bu sırada Kerem’in babası Rıza intihar eder. Kerem, hem babasını kaybeder, hem de ödeyemeyeceği kadar yüklü bir borcun altında kalır. Azra, Kerem’i borç batağından kurtarmak için bir plan yapar... 

 Kanal D’nin başrollerini; Hazal Kaya, Aslı Tandoğan, Nebahat Çehre, Hakan Kurtaş ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştıkları, yeni dizisi "A.Ş.K", 25 Eylül Çarşamba akşamı başladı.

Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, yönetmenliğini Ömür Atay’ın yaptığı, senaryosunu Evren Şit ve Serdar Soydan’ın kaleme aldıkları "A.Ş.K", ilk bölümü ile saat 20.00’de ekrana gelecek.

A.Ş.K'ın konusu
Bir spor kulübünde tenis dersleri vermekte olan Azra Özak (Hazal Kaya), uzun zamandır birlikte olduğu Kerem Gürsoy’u (Hakan Kurtaş) yüzme hocası olarak çalıştığı kulübe aldırır. İki âşık çok mutludur. Artık evlenmelerinin önünde hiçbir bir engel kalmamıştır. Kısa süre içinde para biriktirip dünya evine girebileceklerdir.

Nebahat Çehre'nin transparan kıyafeti - FOTO GALERİ

'Valide Sultan' Bodrumda stres attı - FOTO GALERİ

Yapım : Gold Film

Yapımcı : Faruk Turgut
Yönetmen : Ömür Atay
Uygulayıcı Yapımcı : Ahsen Tüzün
Senarist : Evren Şit, Serdar Soydan
Görüntü Yönetmeni : Oktay Başpınar
Müzik : Aytekin Ataş - Erdem Doğan - Gürsoy Tanç
Sanat Yönetmeni : Zafer Kanyılmaz
Kostüm : Nilüfer Çamur
Oyuncular : Hazal Kaya (Azra), Aslı Tandoğan (Şebnem), Nebahat Çehre (Neslihan), Hakan Kurtaş (Kerem), Kaan Urgancıoğlu (Can),Tugay Mercan (Orhan), Elit İşcan (Semra), Sevtap Özaltun(Ece), Servet Pandur (Müzeyyen), Nihal Koldaş (Sırma), Güneş Emir(Melis), Osman Akça (Hasan), Gökay Müftüoğlu (Fırat), Erkan Can (Rıza)

YORUMLAR