A.Ş.K 4.Bölüm izle, A.Ş.K 4.Bölüm tek parça izle, A.Ş.K 4.Bölüm full izle

A.Ş.K dizisi izle, A.Ş.K 4.Bölüm hd izle, A.Ş.K 4.Bölüm son bölüm, A.Ş.K dizisi fragman 22 Ekim 2013.

Aşk dizisinin 4. bölümü 23. Ekim Çarşamba akşamı ekranlara gelecek. Aşk dizisinin 4. yeni bölümünde Azra planından vazgeçecek mi?. İşte Aşk dizisi 4. bölüm fragmanı burada... Ekranların yeni dizisi Aşk 4. bölümüyle 23 Ekim Çarşamba akşamı seyircisiyle buluşacak. Peki Aşk dizisi 4. bölümünde neler yaşanacak. İşte Aşk dizisi 4. bölüm ile detaylar. K'ta derin bir aşk duyduğu Kerem’den ansızın ayrılma kararı alan Şebnem, herkesin hayatını bir anda altüst eder. Kerem ve Azra ise, Şebnem’in bu kararı ile iyice çıkmaza girerler. Şebnem ise uzaklara gitmeyi planlarken kendini bambaşka bir yolda bulur.

A.Ş.K dizisi 4.Bölüm fragmanı

Kanal D’nin başrollerini; Hazal Kaya, Aslı Tandoğan, Nebahat Çehre, Hakan Kurtaş ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştıkları sevilen dizisi A.Ş.K’ın oyuncu kadrosuna bu bölümden itibaren Kenan Ece de dahil oluyor. Ece dizide, Şebnem’in eski nişanlısı Hakan Yıldız karakterini canlandıracak. Dizinin bu bölümünde; Kerem’den ansızın ayrılma kararı alan Şebnem, herkesin hayatını bir anda altüst ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni Dizi Olmasına Rağmen İzleyicilerinden Tam Puan Alan A.Ş.K Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı.AŞK 4. bölüm fragmanı izle - Hazal kaya A.Ş.K. dizisi fragmanı izle,A.Ş.K 23 Ekim Çarşamba Günü Saat 20:00'de Kanal D'de...

Derin bir aşk duyduğu Kerem’den ansızın ayrılma kararı alan Şebnem, herkesin hayatını bir anda altüst eder. Her şey hayalini kurduğu şekilde ilerlerken Kerem’in beklenmedik teklifi karşısında şaşıran Şebnem, içinde bulunduğu çaresizliğin bir kez daha farkına varır. Onun için tek çare, hastalığın onu götürdüğü yolda yalnız başına yürümektir. Gerçekleştiremeyeceği hayaller kurmanın ne ona ne Kerem’e ne de ailesine bir mutluluk getirmeyeceğini bir kez daha anlar. Kararını verir, buralardan mutlaka gitmelidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Neslihan, kızının Kerem’den ayrılma kararının ardından gelecek gelişmelerden habersiz, Şebnem ve Can’la hayatının en güzel gününü geçirir. Bu sırada Kerem ve Azra ise, Şebnem’in bu kararı ile iyice çıkmaza girerler. Abdurrahman bir an için soluk aldırmaz. Artık onlar için de tek kurtuluş kaçmaktır. Ama bu kaçış hiç de sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Şebnem ise uzaklara gitmeyi planlarken kendini bambaşka bir yolda bulur. 

Aşk dizisi 3, bölümünde Azra, Kerem'in tepki göstermesine rağmen planından vazgeçmiyor. Aşk dizisi 09.10.2013 Çarşamba günü yeni bölümü ile Kanal D'de izleyicilerle buluştu. Aşk dizisi 3. bölümdeAzra, borçlarından kurtulma planından bahsettikten sonra Kerem'den ters bir tepki alır. Kerem, Azra'nın söylediklerine inanmak istemez ve sinirlenir. Sevdiği kadının kendisini, aşklarını bu işe dahil etmesine anlam veremez. Kerem bu durumdan kendi çabası ile kurtulacağına inanır. Oysa Azra kurtuluşun hiç de Kerem'in düşündüğü gibi olmayacağına emindir bu yüzden de planından vazgeçmez.

Aşk dizisi 3.Bölüm özet...

Bu sırada Aşk dizisi 3. bölümde her şeyden habersiz olan Şebnem, bir yandan ailesine hissettirmeden hastalığı ile ilgili son durumu idare etmeye çalışırken diğer yandan da Azra sayesinde Kerem ile hiç beklemediği şekilde birada olma şansı yakalar. Yarışlar için Ada'ya gelen Kerem, Azra'nın kusursuz planı sayesinde geceyi Azra ve Şebnem ile birlikte Şebnemler'in evinde geçirir.

Bu durum Kerem'e Şebnem'i çok daha iyi tanıma şansı verir. Bu sırada Azra'nın kız kardeşi Semra'nın başı derde girer. Bu durumdan Azra ve Semra'yı kurtaran ise Şebnem'in erkek kardeşi Can olur. Kerem çocukluk arkadaşı Komiser Yardımcısı Ferhat sayesinde tefeci Abdurrahman'dan tam kurtulduğunu düşündüğü an ise her şey tersine döner. Kerem artık umutlarını kaybeder. Acaba Azra haklı mıdır?

 

 

 


YORUMLAR