A.Ş.K. 3.Bölüm izle, A.Ş.K. yeni bölüm izle, A.Ş.K. son bölüm izle, A.Ş.K. tek parça izle, A.Ş.K. HD izle, A.Ş.K. 3.bölüm hd izle,

A.Ş.K. yeni bölüm (3.bölüm) izle, A.Ş.K yeni dizi yeni bölüm izle.. 9 Ekim 2013,A.Ş.K. 3. bölüm izle - İnsan kaderini yazabilir mi sil baştan?

 A.Ş.K. dizisinin 3..bölüm  yayınlanır yayınlanmaz sitemizde olacaktır.

  Kanal D’nin başrollerini; Hazal Kaya, Aslı Tandoğan, Nebahat Çehre, Hakan Kurtaş ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştıkları, yeni dizisi "A.Ş.K", 25 Eylül Çarşamba akşamı başlıyor.

Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, yönetmenliğini Ömür Atay’ın yaptığı, senaryosunu Evren Şit ve Serdar Soydan’ın kaleme aldıkları "A.Ş.K", ilk bölümü ile saat 20.00’de ekrana gelecek.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

A.Ş.K'ın konusu
Bir spor kulübünde tenis dersleri vermekte olan Azra Özak (Hazal Kaya), uzun zamandır birlikte olduğu Kerem Gürsoy’u (Hakan Kurtaş) yüzme hocası olarak çalıştığı kulübe aldırır. İki âşık çok mutludur. Artık evlenmelerinin önünde hiçbir bir engel kalmamıştır. Kısa süre içinde para biriktirip dünya evine girebileceklerdir.

1.BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Kerem, işe başladığı gün İstanbul’un en zengin ailelerinden birine mensup olan Şebnem Vural’la (Aslı Tandoğan) karşılaşır. Azra’nın da öğrencisi olan Şebnem, Kerem’i görür görmez bu genç adamdan etkilenmiş, ona yakın olmak için sudan korkmasına rağmen yüzme dersi almaya başlamıştır.

Fakat işler, üçü için de yolunda gitmez. Kerem’in babası Rıza intihar eder. Kerem, hem babasını kaybetmiş, hem de ödeyemeyeceği kadar yüklü bir borçla, parasını isteyen tefeci Orhan Arslan’la karşı karşıya kalmıştır.

Şebnem ise, Azra’yla tenis dersi yaparken aniden fenalaşmış, gittikleri hastanede genç kadının iki sene önce geçirdiği lenf kanserinin nüks ettiği ortaya çıkmıştır.
Kader ağlarını örmeye, bu üç insanı ve gitgide ailelerini, sevdiklerini birbirine bağlamaya başlar. Azra, Kerem’i borç batağından kurtarmak için bir plan kurar. Şebnem ölümün kıyısında tutunacak bir el, bir umut arar kendine. Aşk bildiğini okur her zamanki gibi. Kahramanlarımızı kuralsız, yasaksız ve karanlık bir yola sokar.

Yapım : Gold Film
Yapımcı : Faruk Turgut
Yönetmen : Ömür Atay
Uygulayıcı Yapımcı : Ahsen Tüzün
Senarist : Evren Şit, Serdar Soydan
Görüntü Yönetmeni : Oktay Başpınar
Müzik : Aytekin Ataş - Erdem Doğan - Gürsoy Tanç
Sanat Yönetmeni : Zafer Kanyılmaz
Kostüm : Nilüfer Çamur
Oyuncular : Hazal Kaya (Azra), Aslı Tandoğan (Şebnem), Nebahat Çehre (Neslihan), Hakan Kurtaş (Kerem), Kaan Urgancıoğlu (Can),Tugay Mercan (Orhan), Elit İşcan (Semra), Sevtap Özaltun(Ece), Servet Pandur (Müzeyyen), Nihal Koldaş (Sırma), Güneş Emir(Melis), Osman Akça (Hasan), Gökay Müftüoğlu (Fırat), Erkan Can (Rıza)

Hazal Kaya'nın yeni dizisi A.Ş.K'ın fragmanı yayınlandığı andan itibaren Twitter'da büyük ses getirdi.

İşte yapılan bazı yorumlar:

@tokyoph0ne:
Erkek başrol doğru olmasa da geri kalan cast çok başarılı ve Hazal Kaya'nın #AŞK'ı tutar. Tabi izledikten sonra kesin fikrimi söylerim:)

@Senemmmm98:
Ben boyle fragman gormedım kurgusu super ya mukemmel bı fragmandı

@hazalkaya_fc:
fragmana ba-yıl-dim ben süper olmuş bence

@AtalayErol:
Hazal Kaya & Hakan Kurtaş gayet uyumlu görünüyorlar. İlk başlarda zor gelebilir ancak zamanla izleyici alışacaktır, benimseyecektir.

@barbarosaltug:
A.Ş.K. dizisi tanıtımı çok güzel, edebiyat lezzetinde ve Hazal Kaya da yakalıyor hemen

@oyadogan:
A.Ş.K'ın tanıtımını izledim Hazal çok güzel görünüyor. Tanıtım hiç fena değil... Ama Hakan Kurtaş'ın gözaltlarını fazla kızartmamışlardı?

@senayakan1:
Hazal A.Ş.K dizisinin tanıtımında elbiseyle gelirken karşıdan Çağatay ın geldiğini hayal ettim de gözlerim doldu #FEmir

@ovalisukran:
A.Ş.K dizisi yeni fragman hayırlı uğurlu olsun :)

@burcu_gorgun:
#a.s.k dizisinin fragmani hakan kurtas disinda (kusura bakmasin) izleyiciyi cagiriyor. yolu uzun ve acik olsun.  

 


YORUMLAR