A.Ş.K 2. Bölüm hd izle, A.Ş.K 2. Bölüm izle, A.Ş.K 2. Bölüm full hd izle, A.Ş.K 2. Bölüm tek parça izle

A.Ş.K 2. Bölüm seyret, A.Ş.K 2. Bölüm tek parça seyret, A.Ş.K 2. Bölüm hd seyret, A.Ş.K 2. Bölüm online seyret.

01.10.2013 19:05

A.Ş.K Dizisi 2. Bölüm Fragmanı ve Aşk Dizisinin 1. Bölümünü Full olarak İzlemek İçin Tıkla (A.Ş.K 2 Ekim Çarşamba) İlk bölümü ile ekranlara merhaba diyen Aşk dizisinin 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölümde olacakları merak ediyorsanız haberimizde Aşk dizisi 2. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz. Ayrıca A.Ş.K dizisinin 1. bölümünü full olarak izleme bağlantısına da erişebilirsiniz. Kanal D'nin yeni dizisi A.Ş.K başladı.

Aşk dizisinin başrollerini Hazal Kaya, Aslı Tandoğan ve Hakan Kurtaş paylaşıyor. Ayrıca onlara Nebahat Çehre, Kaan Urgancıoğlu ve Erkan Can da eşlik ediyor. Azra ile Kerem'in aşk öyküsünü anlatan Aşk dizisinde entrikalar ve aşk ile bezeli bir hayatın içine gireceğiz. Haberimizde aşk dizisini yakından tanımanız için aşk dizisinin 1. bölümünde neler olduğunu, Aşk dizisi 1. bölüm full izleme bağlantısını ve Aşk dizisi 2. bölüm fragmanını paylaştık.

A.Ş.K dizisi 2. Bölüm fragmanı izle...

A.Ş.K 2. Bölüm Fragmanı HD İzle - A.Ş.K Son Bölüm Fragmanı İzle.. Kanal D'nin Yeni Dizisi A.Ş.K Heyecan Dolu 2. Bölümü ile İzleyicisinin Karşısına Geçmeye Hazırlanıyor. A.Ş.K 2. Yeni Bölümü İle 2 Ekim Çarşamba Günü Saat 20:00'de Kanal D'de,A.Ş.K Fragman İzle,A.Ş.K Yeni Bölüm Fragmanı İzle,A.Ş.K Son Bölüm Fragmanı İzle,A.Ş.K Özet ve Fragman İzle. AŞK 2. yeni bölüm fragmanı izle - Hazal Kaya AŞK dizisi izle.Eylül’de ekrana gelecek A.Ş.K dizisi konusu ve A.Ş.K dizisi 2. bölüm tanıtım fragmanı burada! Nebahat Çehre, Hazal Kaya, Hakan Kurtaş, Kaan Urgancıoğlu, Aslı Tandoğan ve Erkan Can’ın başrollerini paylaştıkları, Eylül’de ekrana gelecek dizinin oyuncu, yapım kadrosu ve konusu şöyle:

GÜNEŞ EMİR DE A.Ş.K. DİZİSİNDE

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan A.Ş.K. dizisinin kadrosuna güzel oyuncu Güneş Emir de katıldı. Güneş Emir, Deniz Yıldızı dizisinden olaylı bir şekilde ayrılmıştı.

A.Ş.K 1.Bölüm özeti... 

Bir spor kulübünde tenis dersleri vermekte olan Azra Özak (Hazal Kaya), uzun zamandır birlikte olduğu Kerem Gürsoy’u (Hakan Kurtaş) yüzme hocası olarak çalıştığı kulübe aldırır. İki âşık çok mutludur. Artık evlenmelerinin önünde hiçbir bir engel kalmamıştır. Kısa süre içinde para biriktirip dünya evine girebileceklerdir.

Kerem, işe başladığı gün İstanbul’un en zengin ailelerinden birine mensup olan Şebnem Vural’la (Aslı Tandoğan) karşılaşır. Azra’nın da öğrencisi olan Şebnem, Kerem’i görür görmez bu genç adamdan etkilenmiş, ona yakın olmak için sudan korkmasına rağmen yüzme dersi almaya başlamıştır.

Fakat işler, üçü için de yolunda gitmez. Kerem’in babası Rıza intihar eder. Kerem, hem babasını kaybetmiş, hem de ödeyemeyeceği kadar yüklü bir borçla, parasını isteyen tefeci Orhan Arslan’la karşı karşıya kalmıştır. Şebnem ise, Azra’yla tenis dersi yaparken aniden fenalaşmış, gittikleri hastanede genç kadının iki sene önce geçirdiği lenf kanserinin nüks ettiği ortaya çıkmıştır.

Kader ağlarını örmeye, bu üç insanı ve gitgide ailelerini, sevdiklerini birbirine bağlamaya başlar. Azra, Kerem’i borç batağından kurtarmak için bir plan kurar. Şebnem ölümün kıyısında tutunacak bir el, bir umut arar kendine. Aşk bildiğini okur her zamanki gibi. Kahramanlarımızı kuralsız, yasaksız ve karanlık bir yola sokar.


YORUMLAR