AŞK 10. bölüm izle, AŞK izle, AŞK son bölüm izle, AŞK son fragmanı yayında - Kanal D

AŞK 10. bölüm izlemek için haberimizden faydalanabilirsiniz. Şebnem ölecek mi? Azra ile Kerem ayrılacak mı? Kanal D

Yeni gününde ekrana gelecek olan AŞK 9 Aralık Pazartesi günü 10. bölümyle saat 22.00'da yayınlacak. Aşk 10. Bölümde  Azra ve Can’ı dans ederken gören Kerem sinirlenir ve kıskançlık krizine girer. Azra, Kerem'i kurtarmak için yaptığı planı bozmak istiyor ancak Kerem buna izin vermiyor.  Aşk 10. bölümde Azra ve Kerem ilişkilerinin hatalarını konuşarak çözmeye çalışır. 

AŞK 10. BÖLÜM İZLE 

Sonunda Azra, eğer Şebnem ve ailesine her şeyi anlatırsa Kerem’i affedebileceğini söyler. Kerem de kabul eder bunu. Her şeyi söyleyecektir. Ancak yemekte, tam her şeyi anlatmaya başlayacağı sırada telefonu çalar Kerem’in. Arayan annesi Sırma’dır ve telefonda ağlamaktadır. Kerem paniğe kapılır. Masadakilere belli edemese de endişelenmiştir. Bu yüzden söylediğini yapamaz; gerçeği masadakilere söyleyemez. Çünkü aklı başka yerdedir. Azra ise Kerem’e güvenemeyeceğini, onun kendisini oyalamak istediğini, aslında yeni hayatından ve bu hayatın göz boyayıcı lükslerinden memnun olduğunu düşünür.

Aşk 10. Bölümde  Neslihan’sa aynı gece Can’ı kenara çekip, Azra’yı evinde istemediğini söyler. Azra gibi bir kızın evinde olması hoşuna gitmemiştir. Fakat bu, Can’ı Azra’dan uzaklaştırmak yerine ona daha da yakınlaştırır. 

KANAL D - AŞK DİZİSİ İZLE

... aşk dizisi 9.bölümü tek parça izlesene : Aşk 27 Kasım 2013 Çarşamba izle, Aşk 9.Bölüm izle, Aşk Son Bölüm izle
 

 

A.Ş.K 10. BÖLÜM FRAGMANI


YORUMLAR