arka sokaklar zeynep öldü, son bölüm izle

Heyecan dolu sezon finali bölümünde, Zeynep, gözyaşları içerisinde sonsuzluğa uğurlanıyor.

  Arka Sokaklar 293. bölüm kanal D izle. Arka Sokaklar yeni bölüm Kanal D ekranlarında. Rıza Baba ve ekibi Zeynep komisere veda ediyor..

Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Gamze Özçelik, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Berk Oktay, Uğur Pektaş ve Zeynep Beşerler’in oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” bu akşam sezon finali yapıyor.

Ekip, son görevlerinin başında Zeynep’in cenaze törenindedir. Zeynep’in cenazesi emniyette yapılan resmi törenin ardından, Edirnekapı Şehitliği’ne defin edilir. Murat, Ömer’e sıkı sıkıya sarılmaktadır. Pınar ve Ali Murat’ı ve Ömer’i yalnız bırakmamak, destek olmak amacıyla Murat’larda bir süre kalmaya başlarlar. Cenaze işleri bittikten sonra Rıza, ekibi toplayarak Zeynep’in asıl katili Yener’i bulmanın peşine düşer. İçlerinde bir çatlak olduğunu sezerler. Tüm deliller bu çatlağın Serdar olduğunu göstermektedir. Serdar’a hiçbir şey belli etmeden, çalışabilecekleri geçici bir karakol binası bulup çalışmaya başlarlar. Oktay, Tarık, Nevzat bağlantıları bir bir çözülmeye başlar. Murat’a ilk başta bir şey belli edilmez. Ama Murat kimseye haber vermeden olayın içine girmeyi başarır.

Arka Sokaklar,izle,293. Bölüm,kanald,hd izle,Arka Sokaklar 293. Bölüm seyret,Arka Sokaklar 293. Bölüm full hd izle,yeni bölüm hd izle,son bölüm hd izle,canlı, Arka Sokaklar,izle,293. Bölüm,kanald,hd izle,Arka Sokaklar 293. Bölüm seyret,Arka Sokaklar 293. Bölüm full hd izle,yeni bölüm hd izle,son bölüm hd izle,canlı séyret, 27 Haziran Cuma

ARKA SOKAKLAR KAMERA ARKASI FOTOĞRAFLARI

DİZİLERİN İTHAL YILDIZLARI - FOTO GALERİ

GİZLİ POLİS OBJEKTİFİNDEN

 BU POZ BAŞINI YAKTI

POLİS ÜSTÜNÜ BÖYLE ARADI

BU DANSA POLİSLER BİLE DAYANAMADI

 


YORUMLAR