Arka Sokaklar 297. Bölüm izle, Arka Sokaklar 297. Bölüm HD izle, Arka Sokaklar 297. Bölüm tek parça izle, Arka Sokaklar 297. Bölüm tek part izle

Arka Sokaklar 297. Bölüm izlemek için tıklayınız. Arka Sokaklar yeni bölüm bu akşam sizlerle, Arka Sokaklar son bölüm izlemek için tıklayınız.

 28EYLÜL Arka Sokalar izlemek için tıklayınız.

Arka Sokaklar 297. bölüm kanal D izle. Arka Sokaklar yeni bölüm Kanal D ekranlarında. Rıza Baba ve ekibi Zeynep komisere veda etti.

Arka Sokaklar yeni bölümde Leyla ile Muzo'nun doğumgünü partisi için gittikleri gece kulübünde, bağımlı genç bir kız kriz geçirip bayılır. Leyla ile Muzo da hemen durumu merkeze bildirir. Ekip aynı dakikalarda ayrı üç yerden benzer durumlarda olay ihbarı alır. Böylece ekip, yaptığı araştırmalar sonucu mekanın barmenini sıkıştırıp, uyuşturucuyu temin edenlerin adlarına ulaşır. Ekip bir uyuşturucu şebekesinin başındaki Ekrem, Sadun ve onların büyük patronları Şerif'in peşlerine düşerler.

Kanal D'nin bu yıl, 8. sezonu ile ekrana gelecek olan sevilen polisiye- macera dizisi "Arka Sokaklar"ın oyuncu kadrosuna yeni sezonda, Gülcan Arslan ve Gizem Soysaldı da katılıyor.

Dizide Gülcan Arslan, komiser Leyla Candaş karakterini canlandırırken, Gizem Soysaldı ise, Komiser Muavini Muazzez Kaplan, kısaca "Muzo" karakterini canlandıracak.  

Arka Sokaklar
Bölüm : 297
Tür : Macera
Y. Tarihi : 28 Eylül

fragmani---28-eylul-cumartesi_6655.html" target="_blank">ARKA SOKAKLAR 297.BÖLÜM FRAGMANI - TIKLA İZLE

ARKA SOKAKLAR KAMERA ARKASI FOTOĞRAFLARI

DİZİLERİN İTHAL YILDIZLARI - FOTO GALERİ

GİZLİ POLİS OBJEKTİFİNDEN

 BU POZ BAŞINI YAKTI

POLİS ÜSTÜNÜ BÖYLE ARADI

BU DANSA POLİSLER BİLE DAYANAMADI

Arka Sokaklar 297. Bölüm hd izle,Arka Sokaklar 297. Bölüm seyret,Arka Sokaklar full hd izle,yeni bölüm hd izle,son bölüm hd izle,yeni bölüm full hd izle,tek parça izle,full bölüm izle, yeni sezon, 8. sezon


YORUMLAR