Arka Sokaklar 277. Bölüm izle 8 Mart 2013, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, Kanal D

08.03.2013,Arka Sokaklar 277. Bölüm hd izle,Arka Sokaklar 277. Bölüm seyret,Arka Sokaklar 277. Bölüm full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle, full bölüm izle

  Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz… İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar.

Arka Sokaklar 277.Bölüm ile 7 Mart Perşembe günü Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşuyor.Yeni bölümde ekip bir dolandırıcılık çetesinin peşine düşüyor.Son bölümdede aksiyon ve maceranın dorukta olacağı sinyalleri fragmanda kendini belli ediyor.

  DİZİLERİN İTHAL YILDIZLARI - FOTO GALERİ

GİZLİ POLİS OBJEKTİFİNDEN

 BU POZ BAŞINI YAKTI

POLİS ÜSTÜNÜ BÖYLE ARADI

BU DANSA POLİSLER BİLE DAYANAMADI

 Dolandırıcıların Peşinde!

Eczanenin sahibi Selma Hanım, durumdan bihaberdir. Hastanede, şebekeyle iş birliği yapan doktorlar vardır. Rasim’in bir gün SGK Müfettişi Altan’ı arayıp olanları anlatması ile olaylar çözülmeye başlar. Eczaneye teftişe gelirler. Altan, reçeteleri inceleyince Burak’a soyadı benzerliklerini sorar. Burak hepsinin akrabaları olduğunu söyleyerek durumu idare eder. Teftişe bozulan Cezmi, yanına adamını alarak Rasim’in evine gider. Uzun tartışmanın ardından Rasim’i bir kabloyla boğarak öldürürler. Kabloyu sıkarken eli kesilen Cezmi, elinden akan kanı Rasim’in gömleğiyle temizler. Bir ara Rasim ellerinden kurtulur gibi olduğunda eline geçirdiği şişeyi cama fırlatır. O sırada yoldan geçen polis memuru hemen içeri girer ve vurulur. Cezmi ve adamları orayı terk ederler.

 

 


YORUMLAR