Aramızda Kalsın dizisi 1. bölüm fragmanı yayınlandı, İZLE, Star TV, Uğur Yücel ve Binnur Kaya başrolde

Uğur Yücel uzun bir aradan sonra ekranlara dönüyor. Yadigar, “Ömrümün en kara günü” dediği günde, ilk kez gerçek bir aileye ve büyük bir aşka yelken açacak.Yeni Bölüm

-ARAMIZDA KALSIN-  

Türkiye' standartlarına göre mükemmel bir oyunculuğa sahip olan Binnur Kaya'nın yeni dizisi Aramızda Kalsın'nın fragmanı yayınlandı.

Ekranların usta oyuncusu Uğur Yücel uzun bir aradan sonra ekranlara dönüyor. Star Tv'nin yeni başlayacak dizisi Aramızda Kalsın dizisinin başrolünde Uğur Yücel ile birlikte Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk rol alacak.

BİNNUR KAYA BÖYLE RAP YAPMIŞTI - TIKLA İZLE

Başrollerini Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk’un paylaştığı “Aramızda Kalsın”ın çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Eylülde seyircisiyle buluşması beklenen dizi için uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz Uğur Yücel ve Binnur Kaya kamera karşısına geçti. Dizide Bahattin ve Hüsne karakterleriyle izleyeceğimiz ikili özleyenlerin yüzünü güldürecek

YENİ SEZON DİZİLERİ ÇOK İDDİALI - FOTO GALERİ

ARAMIZDA KALSIN BİRİNCİ BÖLÜM FRAGMANI

Uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz Uğur Yücel ve Binnur Kaya’nın yanı sıra ekranın sevilen oyuncuları Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk, Aramızda Kalsın ile Star’da seyircisiyle buluşacak.

Başrollerini Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk’un paylaştığı “Aramızda Kalsın”ın çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Eylül ortasında seyircisiyle buluşması beklenen dizi için uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz Uğur Yücel ve Binnur Kaya kamera karşısına geçti. Dizide Bahattin ve Hüsne karakterleriyle izleyeceğimiz ikili özleyenlerin içini ısıtacak.

Dizinin daha önce açıklanan kadrosunda bulunan Uğur Yücel, Gökçe Bahadır, Caner Cindoruk, Binnur Kaya ve Fatih Artman’dan sonra Muhteşem Yüzyıldan tanıdığımız Şehzade Cihangir Aybars Kartal Özson ile yine aynı dizide Mihrimah Sultanın çocukluğunu oynayan Melis Mutluç ta dahil oldular.

Geçtiğimiz yıl yine TMC’ye ait olan ve başrollerini Bülent İnal ile Gülcan Arslan’ın paylaştığı “Bir Çocuk Sevdim” dizisinde küçük Hasan’ı oynayan Aybars Kartal Özson ve Yol Arkadaşım dizisinde Özge Özberk’in kızını oynayan Melis Mutluç Gökçe Bahadır’ın çocuklarını oynayacaklar.

DİZİNİN KONUSU
Gaziantepli bir ailenin İstanbul’daki yaşam mücadelesini ekrana taşıyacak olan dizi aşçı Caner Cindoruk ile Gökçe Bahadır’ın yaşayacağı aşk etrafında şekillenecek. Yadigar’ı Gökçe Bahadır’ın oynayacağı dizide Bahadır; iki çocuklu, İstanbul’a gelmesiyle hayatı değişen lafını esirgemeyen cin gibi bir kadın rolünde… Dizinin senaryosu daha çok Caner Cindoruk ile Gökçe Bahadır aşkı etrafında ilerliyor.

Ömründe hiç başka bir şehre gitmemiş, otuz yaşında, iki çocuklu dul bir kadının hayatı eğlenceli bir peri masalına dönüşebilir mi? Bu hayat Yadigar’ınsa ve Hüsne, Bahattin, Civan ile yola çıkmışsa, evet! Yadigar’ın bu masalı yaşayabilmesi için, bazı kabusları görmesi gerekmişti.

Yadigar, “Ömrümün en kara günü” dediği günde, ilk kez gerçek bir aileye ve büyük bir aşka; izleyiciler de özledikleri sıcak, samimi ve bir o kadar eğlenceli aileye kavuşacak.

aramızda kalsın, yeni bölüm, son bölüm, izle, kamera arkası, set fotoğrafları, yeni dizi, uğur yücel, binnur kaya, canaer cindoruk, gökçe bahadır, eylül, 2013, yeni dizi, son dizi, aramızda kalsın başlıyor,yeni bölüm,son bölüm,izle,kamera arkası,set fotoğrafları,yeni dizi,uğur yücel,binnur kaya,canaer cindoruk,gökçe bahadır


YORUMLAR