Aramızda Kalsın 2.bölüm izle,Aramızda Kalsın son bölüm izle, Aramızda Kalsın yeni bölüm izle, Aramızda Kalsın tek parça izle,Yadigar, emanetin peşinde! 26 Eylül 2013

Aramızda kalsın yeni bölümüyle bu akşam izleyiciyle buluşuyor. Aramızda Kalsın 2.bölüm izlemek için tıklayınız. Aramızda Kalsın tek parça izle, Aramızda Kalsın izle

Aramızda Kalsın 2.bölüm izle - Yadigar emaneti almak için büyük bir umutla Celepoğlu ailesinin evine gelir. Burada onu çok daha büyük bir sürpriz, Civan beklemektedir.

Yadigar emaneti almanın hayalini kurarken Bahattin ve Hüsne kendilerine çıkış yolu aramaya başlar. Genç kadının emanet ile ilgili ne bildiğini anlamaya çalışan Hüsne ve Bahattin bir plan yapar. Ama sonuca ulaşmak bir yana işler daha da içinden çıkılmaz hal alır.

 Türkiye' standartlarına göre mükemmel bir oyunculuğa sahip olan Binnur Kaya'nın yeni dizisi Aramızda Kalsın'nın fragmanı yayınlandı.

Ekranların usta oyuncusu Uğur Yücel uzun bir aradan sonra ekranlara dönüyor. Star Tv'nin yeni başlayacak dizisi Aramızda Kalsın dizisinin başrolünde Uğur Yücel ile birlikte Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk rol alacak.

BİNNUR KAYA BÖYLE RAP YAPMIŞTI - TIKLA İZLE

Başrollerini Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk’un paylaştığı “Aramızda Kalsın”ın çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Eylülde seyircisiyle buluşması beklenen dizi için uzun zamandır ekranlarda göremediğimiz Uğur Yücel ve Binnur Kaya kamera karşısına geçti. Dizide Bahattin ve Hüsne karakterleriyle izleyeceğimiz ikili özleyenlerin yüzünü güldürecek

YENİ SEZON DİZİLERİ ÇOK İDDİALI - FOTO GALERİ

DİZİNİN KONUSU
Gaziantepli bir ailenin İstanbul’daki yaşam mücadelesini ekrana taşıyacak olan dizi aşçı Caner Cindoruk ile Gökçe Bahadır’ın yaşayacağı aşk etrafında şekillenecek. Yadigar’ı Gökçe Bahadır’ın oynayacağı dizide Bahadır; iki çocuklu, İstanbul’a gelmesiyle hayatı değişen lafını esirgemeyen cin gibi bir kadın rolünde… Dizinin senaryosu daha çok Caner Cindoruk ile Gökçe Bahadır aşkı etrafında ilerliyor.

Ömründe hiç başka bir şehre gitmemiş, otuz yaşında, iki çocuklu dul bir kadının hayatı eğlenceli bir peri masalına dönüşebilir mi? Bu hayat Yadigar’ınsa ve Hüsne, Bahattin, Civan ile yola çıkmışsa, evet! Yadigar’ın bu masalı yaşayabilmesi için, bazı kabusları görmesi gerekmişti.

Yadigar, “Ömrümün en kara günü” dediği günde, ilk kez gerçek bir aileye ve büyük bir aşka; izleyiciler de özledikleri sıcak, samimi ve bir o kadar eğlenceli aileye kavuşacak.

 

 

aramızda kalsın, yeni bölüm, son bölüm, izle, kamera arkası, set fotoğrafları, yeni dizi, uğur yücel, binnur kaya, canaer cindoruk, gökçe bahadır, eylül, 2013, yeni dizi, son dizi, aramızda kalsın başlıyor,yeni bölüm,son bölüm,izle,kamera arkası,set fotoğrafları,yeni dizi,uğur yücel,binnur kaya,canaer cindoruk,gökçe bahadır


YORUMLAR