AÖF vize cevapları, 14-15 aralık vize soru ve cevapları, AÖF 14 Aralık vize soru ve cevapları

AÖF Sınav Tarihleri Vize Sınav Tarihleri VE DETAYLAR (AÖF 2013-2014), AÖF Sınav Tarihleri Vize Sınav Tarihleri 2013-2014.

  Aöf sınav sonuçları öğrenme, 14 ralaık aöf vize sınav sonuçları hesaplama, aöf sınav soruları, aöf sınav tarihleri, aöf sınav sonuçları sorgulama, aöf sınav sonuçları 2013, aöf sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, aöf sınav sonuçları 2013 ne zaman açıklanacak. AÖF 14 Aralık 2013 sınav soruları ve cevaplarını öğrenmek için haberimizin detayına bakabilirsiniz.  AÖF vize sonuçları belli oldu mu? Ya da AÖF 2013 Vize soruları yayınlandı mı? diye soruyorsanız cevabımız şimdilik hayır. Ancak aşağıdaki linkleri bilgisayarınıza kaydedip sonuçları ve soruları açıklandığı anda görebilirsiniz.

14 ARALIK AÖF VİZE SORU VE CEVAPLARI TIKLAYINIZ!

14 ARALIK AÖF VİZE SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

ÖNEMLİ UYARILAR

 1. Kimlik kontrolleri, üst arama ve salona yerleştirme işlemlerinin zamanında tamamlanabilmesi için sınav saatinden bir saat önce sınava gireceğiniz binanın kapısında hazır bulununuz.

 2. Sınava 15 dakikadan daha fazla gecikenler sınava alınmayacaktır. Sınav başladıktan sonraki ilk 15 dakika içinde, sınava geç kalan öğrenciler, Bina Sınav Sorumlusunun yazılı izin vermesi halinde sınava alınacaktır.

 3. Yumuşak uçlu siyah yazan birkaç kurşun kalem ve iz bırakmadan silen silgi yanınızda olmalıdır. (Cevap Kağıdına siyah kurşun kalem dışında bir kalemle yapılacak işaretlemeler okutulamamaktadır.)

 4. Öğrenci ve sınav hizmetleri için http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresini kullanabilirsiniz.

 5. Öğrenci Kimlik Kartı veya Öğrenci Tanıtım kartınızı henüz almamışsanız, bağlı olduğunuz büronuzdan alınız.

 6. Sınav sırasında hesap makinesi kullanılabilir. Ancak, alfabetik tuş takımı bulunan hesap makineleri (Databank, taşınabilir bilgisayarlar vb. özel elektronik cihazlar) kullanılmayacaktır.

 7. Kıtalarından izinli olan er-erbaşlar dışında, resmi kıyafetle sınava girilmeyecektir.

 8. Sınava gireceğiniz binayı sınavdan en geç bir gün önce görünüz.


YORUMLAR