AÖF tek ders sınavı sorularının ne zaman yayınlanacağı belli mi oldu?

Aöf Tek Ders Sınavı Soru ve Cevapları 2013 ÖSYM tarafından yapılan tek ders sınavı sona erdi.Anadolu Üniversitesi açıköğretim soruları ne zaman yayınlanacak?

  28 Temmuz 2013 AÖF soru ve cevapları ne zaman açıklanacak?  AÖF sorularının açıklanma tarihi belli oldu mu? 

Aöf Tek Ders Sınavı Soru ve Cevapları 2013 ÖSYM tarafından yapılan tek ders sınavı sona erdi. Anadolu Üniversitesi açıköğretim sistemine göre AÖF Tek Ders (Bütünleme) Sınavı öğretim yapan fakültelere kayıtlı, 2012-2013 öğretim yılında AÖF Tek Ders (Bütünleme) Sınavı (tek dersten) başarısız olan ve bu dersini verdiği takdirde mezun olabilecek durumdaki öğrencilere tek ders sınavı yapılacak. 28 Temmuz'da 11 merkezde yapılacak. AÖF Tek Ders (Bütünleme) Sınavı ( tek ders ) sınavı için sınava giriş belgeleri http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresi “Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu” linkinden ve AÖF bürolarından alınabiliyor.

88 MİLYON DOLARLIK ÖĞRENCİ EVİ OLURSA (foto galeri)

EĞİTİM İÇİN BEKARETİNİ SATTI 18+ (foto galeri)

ATANAMAYAN PINAR ÖĞRETMEN MODEL OLDU (foto galeri)

Aöf tek ders bütünleme sınavı Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Samsun, Van'da ve yurt dışı programlarına kayıtlı öğrenciler için Almanya-Köln ile Azerbaycan-Bakü’de aöf tek ders bütünleme sınavı yapıldı. Aöf tek ders bütünleme sınavına Yaklaşık 50 bin öğrencinin girmesi beklenen sınav, toplamda 550 ders için gerçekleştirilecek. Sınava mezun olabilmesi için tek dersi kalan öğrenciler girebilecek.

 


YORUMLAR