AÖF soru ve cevapları yayınlandı.. AÖF 4-5 Mayıs soru ve cevap anahtarı pdf olarak indir.. AÖF soru ve cevapları için tıklayınız..

AÖF 4-5 mayıs soru ve cevap anahtarı bugün yayınlandı. AÖF Bahar Dönemi ara sınavı soru ve cevapları indir.. AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak? Anadolu Üniversitesi

4-5 Mayıs 2013 tarihli Açıköğretim Fakültesi (AÖF ) Bahar Dönemi Ara Sınavı'nın yayınlandığı duyuruldu. 2013 AÖF soru ve cevapları nı görmek isteyen öğrenciler, AÖF'ün sitesine girerek soru ve cevaplara ulaşabiliyor.

AÖF SORU VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYIN

Açıköğretim öğrencileri, TC kimlik numarasıyla oturum açarak “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebiliyorlar.

AÖF Not Ortalaması Sayfası

Dönem notu ve genel not ortalaması AÖF tarafından yayınlandı.

AÖF dönem notu ve genel not ortalamaları da yayınlandı. Öğrenciler bu sonuçlara bakarak, CD, DC, DD notu aldıkları derslerinden geçip geçmediklerini öğrenebilecekler. Mezun olabilmek için öğrencinin Genel Not Ortalamasının en az 2,00 olması gerekiyor... 

4 Mayıs 2013 AÖF Vize Soruları ve Cevapları İndir, 4 Mayıs 2013 AÖF Vize Soruları ve Cevapları, 4 Mayıs 2013 AÖF Vize Soruları ve Cevap Anahtarı hakkındaki bilgiler.

4 ve 5 Mayıs AÖF Ara Sınavına giren öğrencileri AÖF sorularını her zaman olduğu gibi 1 ya da 2 gün sonra öğrenebileceklerdir.Açıköğretim Fakültesi AÖF e öğrenme portalı aracılığıyla öğrenciler sorulara 1 veya 2 gün sonra sorunsuz olarak ulaşabileceklerdir. 

Aöf Mayıs 2013 Vize sınavları 4-5 Mayıs 2013 tarihlerinde yapıldı. AÖF Sınavları cumartesi ve pazar oturumu şeklinde iki günde yapılmıştır.

2013 AÖF Vize Sınav Takvimi

1. Oturum 4 Mayıs 2013 Cumartesi Saat:09.30
2. Oturum 4 Mayıs 2013 Cumartesi Saat:14.00
3. Oturum 5 Mayıs 2013 Pazar Saat:09.30
4. Oturum 5 Mayıs 2013 Pazar Saat:14.00

AÖF Ara Sınav Soruları İçin Tıklayın 

AÖF Not Ortalaması Sayfası

Dönem notu ve genel not ortalaması AÖF tarafından yayınlandı.

AÖF dönem notu ve genel not ortalamaları da yayınlandı. Öğrenciler bu sonuçlara bakarak, CD, DC, DD notu aldıkları derslerinden geçip geçmediklerini öğrenebilecekler. Mezun olabilmek için öğrencinin Genel Not Ortalamasının en az 2,00 olması gerekiyor...

Açıköğretim AÖF 4-5 Mayıs vize sınavları yapıldı. AÖF öğrencileri 2 gün boyunca vize sınavları için ter döktü. AÖF öğrencileri şimdi AÖF soru ve cevaplarının ne zaman açıklanacağını merak ediyor.

AÖF sınavları soru ve cevapları ne zaman açıklanacak? AÖF soruları ve cevapları AÖF’nin sitesine ne zaman yüklenecek? AÖF öğrencileri vize sınavlarından alacağı notu nasıl hesaplayacak? AÖF vize sınavları soruları ve cevapları AÖF’nin resmi sitesiyle aynı anda bugun.com.tr’de olacak. Kredili sistem Açıköğretim Fakültesinin AÖF 4-5 Mayıs tarihlerinde yapıldı. Türkiye’nin en büyük fakültesi sayılan AÖF‘de 2013 bahar dönemi sınav maratonu başladı. AÖF’liler iki gün boyunca AÖF vize sınavlarında ter döktü.
AÖF sınavları Türkiye’nin 81 ilinde ve KKTC’de yapıldı. Milyonlarca öğrenci AÖF sınavlarında ter döktü. Sınav heyecanı biten AÖF öğrencilerini başka bir heyecan saracak. AÖF vize sınavları soru ve cevaplarının açıklanması beklenecek. AÖF vize sınavı soru ve cevapları https://login.anadolu.edu.tr/?url=http://ogrenci.anadolu.edu.tr/tr/Login.aspx adresinden açıklanacak. AÖF öğrencileri bu linke tıklayarak 2013 Bahar Dönemi vize sınavları soru ve cevaplarını görebilecek veya indirebilecek, kaç doğru kaç yanlış yaptığını hesaplayarak alacakları tahmini notu öğrenebilecekler.

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖF Sınav sonuçları sınav tarihinden itibaren yaklaşık 30 gün içinde http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinde yayımlanmakta ve öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir. AÖF sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır.
AÖF güze dönemi vize sınavlarının sonuçlarının geç açıklanması AÖF öğrencilerini tedirgin etmiş ve bu duruma tepki göstermişlerdi. 4-5 Mayıs tarihlerinde yapılan AÖF vize sınavlarının sonuçlarının Haziran ayının ilk haftasında açıklanması bekleniyor. Çünkü AÖF öğrencileri Haziran ayının ortalarında AÖF final sınavlarında ter dökecekler. AÖF öğrencilerinin büyük tepkisini çeken bütünleme sınavlarının kaldırılma kararından geri adım atılmadığı için AÖF öğrencilerinin bütünleme sınavı hakkı bulunmuyor. 


YORUMLAR