AÖF soru ve cevapları, AÖF işletme bölümü soruları, AÖF sosyoloji bölümü soruları

Anadolu Üniversitesi AÖF öğrencileri 2 gün boyunca vize sınavları için ter döktü. AÖF öğrencileri şimdi AÖF soru ve cevaplarının ne zaman açıklanacağını merak ediyor.

   Anadolu Üniversiteleri Açıköğretim Fakültesi AÖF öğrencileri, bahar dönemi 4-5 mayıs 2013 ara sınavlarına girdiler. 

4 Mayıs 2013 AÖF Vize Soruları ve Cevapları İndir, 4 Mayıs 2013 AÖF Vize Soruları ve Cevapları, 4 Mayıs 2013 AÖF Vize Soruları ve Cevap Anahtarı hakkındaki bilgiler.

4 ve 5 Mayıs AÖF Ara Sınavına giren öğrencileri AÖF sorularını her zaman olduğu gibi 1 ya da 2 gün sonra öğrenebileceklerdir. Açıköğretim Fakültesi AÖF e öğrenme portalı aracılığıyla öğrenciler sorulara 1 veya 2 gün sonra sorunsuz olarak ulaşabileceklerdir.

Aöf Mayıs 2013 Vize sınavları 4-5 Mayıs 2013 tarihlerinde yapıldı. AÖF Sınavları cumartesi ve pazar oturumu şeklinde iki günde yapılmıştır.

2013 AÖF Vize Sınav Takvimi

1. Oturum 4 Mayıs 2013 Cumartesi Saat:09.30
2. Oturum 4 Mayıs 2013 Cumartesi Saat:14.00
3. Oturum 5 Mayıs 2013 Pazar Saat:09.30
4. Oturum 5 Mayıs 2013 Pazar Saat:14.00

AÖF Ara Sınav Soruları İçin Tıklayın 

Açıköğretim AÖF 4-5 Mayıs vize sınavları yapıldı. AÖF öğrencileri 2 gün boyunca vize sınavları için ter döktü. AÖF öğrencileri şimdi AÖF soru ve cevaplarının ne zaman açıklanacağını merak ediyor.

AÖF sınavları soru ve cevapları ne zaman açıklanacak? AÖF soruları ve cevapları AÖF’nin sitesine ne zaman yüklenecek? AÖF öğrencileri vize sınavlarından alacağı notu nasıl hesaplayacak? AÖF vize sınavları soruları ve cevapları AÖF’nin resmi sitesiyle aynı anda bugun.com.tr’de olacak. Kredili sistem Açıköğretim Fakültesinin AÖF 4-5 Mayıs tarihlerinde yapıldı. Türkiye’nin en büyük fakültesi sayılan AÖF‘de 2013 bahar dönemi sınav maratonu başladı. AÖF’liler iki gün boyunca AÖF vize sınavlarında ter döktü.
AÖF sınavları Türkiye’nin 81 ilinde ve KKTC’de yapıldı. Milyonlarca öğrenci AÖF sınavlarında ter döktü. Sınav heyecanı biten AÖF öğrencilerini başka bir heyecan saracak. AÖF vize sınavları soru ve cevaplarının açıklanması beklenecek. AÖF vize sınavı soru ve cevapları https://login.anadolu.edu.tr/?url=http://ogrenci.anadolu.edu.tr/tr/Login.aspx adresinden açıklanacak. AÖF öğrencileri bu linke tıklayarak 2013 Bahar Dönemi vize sınavları soru ve cevaplarını görebilecek veya indirebilecek, kaç doğru kaç yanlış yaptığını hesaplayarak alacakları tahmini notu öğrenebilecekler.

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖF Sınav sonuçları sınav tarihinden itibaren yaklaşık 30 gün içinde http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinde yayımlanmakta ve öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir. AÖF sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır.
AÖF güze dönemi vize sınavlarının sonuçlarının geç açıklanması AÖF öğrencilerini tedirgin etmiş ve bu duruma tepki göstermişlerdi. 4-5 Mayıs tarihlerinde yapılan AÖF vize sınavlarının sonuçlarının Haziran ayının ilk haftasında açıklanması bekleniyor. Çünkü AÖF öğrencileri Haziran ayının ortalarında AÖF final sınavlarında ter dökecekler. AÖF öğrencilerinin büyük tepkisini çeken bütünleme sınavlarının kaldırılma kararından geri adım atılmadığı için AÖF öğrencilerinin bütünleme sınavı hakkı bulunmuyor.


YORUMLAR