AÖF sınav soru ve cevap anahtarı-Anadolu Üniversitesi(2013)

2013 yılı 9-10 Şubat Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Güz dönemi dönem sonu sınav soruları ve cevapları ne zaman açıklanacak. aöf final soru ve cevapları açıklanınca burada gazeteA24.com da olacak.

10.02.2013 16:10

2013 AÖF ŞUBAT AYI FİNAL SORU VE CEVAPLARI

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

Öğrenciler sonuçlara T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir. Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacak. Öğrenciler sonuçlara T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir. Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacak.

AÖF Açıköğretim final sınavı soru ve cevapları henüz yayınlanmadı. Aöf güz dönemi sınavı 9-10 şubat tarihinde yapılacak ve sınav soru ve cevapları yayınlanmasının ardından en kısa zamanda sitemizden yayınlancaktır.

AÇIK ÖĞRETİM 9-10 ŞUBAT SORU VE CEVAPLARI YAYINLANDIĞINDA BURADAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ


YORUMLAR