AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanır 2013 (AÖF Sonuçları)

Açıköğretim fakültesi tarafından her yıl yapılan Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınav sonuçlarının açıklanması bekleniyor.

14.01.2013 12:33

 AÖF anadolu üniversitesi 2013 Açıköğretim fakültesi AÖF sınavı sonuçları ile açıklanma tarihlerini sizlere vereceğiz arkadaşlar. AÖF 2012 2013 sınav takvimi belli olunca aöf öğrenciler anadolu üniversitesi internet sayfasını sorgulamaya başladı bizlerde sizler için tüm detayların yer aldığı sorgulama sayfasını hazırladık.

Alt kısımda A'dan Z'ye herşey yer almaktadır aöf ile ilgili.

TIKLA AÖF SINAV BELGESİ İNDİR

Ve aöf sınav tarihleri:

Güz Dönemi Ara Sınavı 05 – 06 Ocak 2013
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 09 – 10 Şubat 2013

Bahar Dönemi Ara Sınavı 04 – 05 Mayıs 2013
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 01 – 02 Haziran 2013

AÖF Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanır 2013 (AÖF Sonuçları)

Açıköğretim fakültesi tarafından her yıl yapılan Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınav sonuçlarının açıklanması bekleniyor. AÖF Vize sınavına katılan binlerce öğrenci sınav sonuçlarının merakı içine girdiler. AÖF ara Sınav Sonuçları Açıklandığı gün burada takip edebilirsiniz...

AÖF SINAV SORULARI RESMİ SİTESİ'NDE

Açıköğretim Fakültesi tarafından yapılan 5-6 ocak 2013 tarihli AÖF sınavı binlerce öğrencinin katılımıyla sona erdi. Sınav'ın hemen bitiminde öğrencilerin internet cafelere ve Bilgisayar başına koşması ise sorulara olan merakı akıllara getirdi. AÖF Sınav Soruları ve Cevapları ise AÖF'nin resmi internet sitesinde yayınlanıyor.

Açıköğretim fakültesi tarafından her yıl düzenlenen Açıköğretim Fakültesi sınavının sorularının sınavlar bittikten 5 gün içinde resmi sitesinde yayınlanması bekleniyor...Açıköğretim Fakültesi tarafından 5-6 Ocak 2013 tarihlerinde yapılan Açıköğretim Fakültesi Vize (Ara) sınav sorularını sınavdan hemen sonra yayınlanması bekleniyor... AÖF Sınav soruları ve cevaplarını sınavlardan hemen sonra AÖF soruları yayınladığında eş zamanlı olarak sitemizden pdf dosyası şeklinde görebilirsiniz...

AÖF SINAV SONUÇLARI HANGİ TARİHTE AÇIKLANACAK?

Açıköğretim Fakültesi tarafından milyonlarca öğrencinin girdiği Ara sınav'da sonuçlar sınav tarihinden en geç 20 gün içinde açıklanması bekleniyor. Buda 5-6 Ocak 2013 tarihlerinde yapılan AÖF sınavlarının açıklanması 25-30 Ocak 2013 tarihlerini bulabilir.


 


YORUMLAR