AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 5 - 6 ocak?

2012 2013 sınav takvimi belli olunca aöf öğrenciler anadolu üniversitesi internet sayfasını sorgulamaya başladı bizlerde sizler için tüm detayların yer aldığı sorgulama sayfasını hazırladık.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen AÖF sınavında öğrenciler skıntı yaşamıştı. 2012 2013 sınav takvimi belli olunca aöf öğrenciler anadolu üniversitesi internet sayfasını sorgulamaya başladı bizlerde sizler için tüm detayların yer aldığı sorgulama sayfasını hazırladık.

2013 yılı AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 2013 AÖF hakkındaki bilgileri sitemizi takip ederek online olarak öğrenebilirsiniz.

ve Gelecek yıl Anadolu üniversitesi 2013 Açıköğretim fakültesi AÖF sınavı sonuçları açıklanma tarihlerini açıklanır açıklanmaz sizlere vereceğiz değerli öğrenciler..
Alt kısımda A'dan Z'ye herşey yer almaktadır aöf ile ilgili.

TIKLA AÖF SINAV BELGESİ İNDİR

aöf sınav tarihleri:

Güz Dönemi Ara Sınavı 05 – 06 Ocak 2013
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 09 – 10 Şubat 2013

Bahar Dönemi Ara Sınavı 04 – 05 Mayıs 2013
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 01 – 02 Haziran 2013

Gazetea24.com olarak Bütün öğrencilere başarılar dileriz.

Bu eğitim öğretim yılında tüm bölümler kredili sisteme geçti,bu daöğrenciler için daha çok sınava rileceğini gösteriyor.Ayrıca tüm derslerde soru sayısı 20'ye indirildi.Kredili sistem de harf notu da olacak.Sınava giren öğrenciler şimdiden finalleri düşünüyor,kredili sistem bakalım başarıyı yükseltecek mi düşürecek mi?

05-06 Ocak 2013 AÖF ara sınavları yapıldı. AÖF sınavına binlerce öğrenci girdi. Sınava giren öğrenciler şimdi de sınavın açıklanacağı tarihi merak ediyor. 05/06 Ocak tarihlerinde yapılan AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır? Binlerce öğrenci AÖF sınavından çıktıktan sonra bu sorunun cevabını merak ediyor.

2012-2013 öğretim yılı güz dönemi sınavı 05 Ocak-06 Ocak 2013 tarihleri arasında uygulanan sınavın sonucu yaklaşık 30 gün içerisinde açıklanıyor. AÖF sınav sonucunun en erken Ocak ayı sonunda en geç ise Şubat ayının başında açıklanması bekleniyor.
Öğrenciler sonuçlara T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir.Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacak.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Aöf 5-6 Ocak Güz Dönemi Ara Sınavı geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirildi. Peki Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Aöf 5-6 Ocak Güz Dönemi Ara Sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Aöf 5-6 Ocak Güz Dönemi Ara Sınavın ardından sonuçların ne zaman açıklanacağı merak ile bekleniyor. Finallerin ise 1 aydan daha çok zaman sonra yapılacağı bilinirken en çok merak edilen ise sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı oldu.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Aöf 5-6 Ocak Güz Dönemi Ara Sınavı Soru ve cevaplar yayınlanınca burayı tıklayarak görebilirsiniz.

Eğer Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sistemi ile öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencileri asarındaysanız, "T.C. Kimlik Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, "Öğrenci Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Aöf 5-6 Ocak Güz Dönemi Ara Sınavı sonuçları sınava giren öğrenciler tarafından en çok merak edilen sorular arasında. (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx)


Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Aöf 5-6 Ocak Güz Dönemi Ara Sınavı soru ve cevapları Anadolu Üniversitesi tarafından açıklandığı zaman eş zamanlı olarak internet sayfamızda da bulabilirsiniz. A AÖF 5-6 Ocak Vize Sınavı Sonuçlarının bu hafta açıklanması bekleniyor.

YORUMLAR