AÖF sınav sonuçları, 4-5 mayıs Açıköğretim sınav sonuçları tıkla öğren

AÖF İşletme soru ve cevapları, AÖF Kamu Yönetimi soru cevapları, AÖF Maliye soru ve cevapları, AÖF İktisat soru cevapları, Perakende Satış Mağaza Yönetimi soru cevapları

Heyecanlı binlerce açoköğretim öğrencisinin sabah saatlerinde girdiği sınavlar öğrencilere ter döktürdü. Güzel bir bahar gününde yüksek morelle sınava girin binlerce aday şimdi sonuçların ne zaman açıklanacağına dikkat kesilmiş durumda. 4 mayıs cumartesi oturumlarına giren binlerce aday bir nebze rahatlarken yarın yani 5 mayıs pazar günü yapılacak oturumlara katılacak adaylar ise henüz diken üstünde. Yarınki sınavın da geride kalmasıyla birlikte tüm öğrencilerin dikkatleri Anadolu Üniversitesinin açıklayacağı sonuçlara çevrilecek.

SINAV SONUÇALRININ AÇIKLANMASINDA SÜRPRİZ OLABİLİR Mİ?
Bir önceki dönem oldukça erken bir zamanda sonuçları açıklayan üniversite yönetimin yeni sonuçları ne zaman açıklayacağı ise şimdilik bilinmniyor. 2013 yılı mayıs ayı Açık Öğretim Fakültesi sınav sonuçlarının tahminen 2 yada 3 hafta sonra açıklaması bekleniyor.

4 MAYIS AÖF SORU VE CAVAPALRI İÇİN TIKLAYIN

Ancak YGS sonuçlarını rekor bir zamanda açıklandığını düşündüğümüz zaman ÖSYM AÖF sınavına katılan öğrencilere bir sürpriz yaparak kısa bir süre içerisinde AÖF sınavı sonuçlarını da açıklayabilir bu ihtimal de gündemde. Bu nedenle sınava giren ziyeretçilerimizin konu ile ilgili haberlerimizi yakından takip etmesi önerilir.

 AÖF sınav soruları ve cevapları açıklandıktan sonra aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.SİSTEM GENELLİKLE NASIL İŞLİYOR

Bununla birlikte enkiden beri alışagelen uygulama gereğince AÖF sınav sonuçlarının sınav tarihinden itibaren yaklaşık 30 gün içinde http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinde yayımlanması bekleniyor. T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir. Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır.


YORUMLAR