AÖF Sınav Giriş Yerleri Belgesi 2014, AÖF Sınav Giriş Belgesi 2014

AÖF Sınav Giriş Yerleri Belgesi 2014 (Bahar Dönemi), AÖF Sınav Giriş Yerleri açıklandı mı?

AÖF Sınav Giriş Yerleri Belgesi 2014 (Bahar Dönemi) AÖF Sınav Giriş Yerleri Belgesi 2014 Tıkla Öğren Aöf Sınav Giriş Belgesi 2014 (19-20 Nisan Vize) AÖF Sınav Giriş Yerleri 2014 (19-20 Nisan) tarihleri arasından yapıalcak olan aöf sınav giriş belgesi edinmek isteyen binlerce aday için derlenen bu haberimizde aöf sınav giriş yerleri açıklanır açıklanmaz aöf ile eş zamanlı olarak sitemizde yayınlanacaktır.

Aöf sınav giriş yerleri için uzun süredir bekeleyen binlerce kişi derlenen bu haberde tüm gelişmeleri bire bir yakından takip edebileceksiniz. Aöf sınav giriş yerleri için gün sayılırken anlık gelişmeler ve daha fazlası bu sayfa üzerinde ulaşabileceksiniz. Aöf sınav giriş belgesi 2014 yılı içerisinde yapılacak sınav için adaylar tarafından bekleniyor.

Aöf sınav giriş belgesi 2014 yılı için 19-20 nisan tarihleri arasında yapıalcak olan sınav için bekleniyor. Bu kapsam içerisinde aöf sınav giriş yerleri henüz açıklanmadı. Açıklanır açıklanmaz aöf sınav giriş yerleri eş zamanlı olarak bu sayfa üzerinde ulaşıp aöf sınav giriş belgesiedinebileceksiniz.

Şimdiden tüm adaylar başarılar dilerken aöf sınav giriş yerleri açıklanır açıklanmaz aşapıdaki linkimiz aktif hale gelerek kırmızı renkte olacaktır. Böylece aöf sınav griş yerleri anlık olarka bu sayfa üzerinden bire bir takip edebileceksiniz. Aöf sınav giriş belgeleri bir kaç güne açıklanması beklenirken tüm detayları ve daha fazlasını kaçırmammk için resmi facebook sayfamızı beğenmenizi tavsiye ederiz. Şimdiden tüm adaylara başarılar diliyoruz. Sınavdan hemen sorna sınav soruları bu sayfa üzerinde tartışacağız. Herkese başarılar.

Açıköğretim - AÖF öğrencilerini final sınavı heyecanı sardı 25-26 Ocak 2014 AÖF Sınav Yerleri Sorgulamak ve Giriş Belgesine ulaşmak için linkleri tıklayın Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nin 2013-2014 Güz Dönemi Final Sınavları hazırlıkları tamamlandı.

Sınavlarda yaklaşık 1,5 milyon öğrenci ter dökecek. Hazırlıklarla alakalı Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi'nde toplantı yapıldı. Toplantıda, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan ve Açıköğretim Sistemi'nden sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yücel Güney tarafından sınav organizasyonunun farklı noktalarında görev alacak sınav görevlilerinin dikkat etmesi gereken ayrıntılar anlatıldı.

Toplantıda konuşan Rektör Prof. Dr. Gündoğan, Açıköğretim, İşletme ve İktisat fakülteleri final sınavı hazırlıklarının tamamlandığını söyledi. Gündoğan, “Birkaç gün içerisinde de sizler, görevli olduğunuz yerlere gideceksiniz. Benden sonra da arkadaşlarım bazı teknik detaylar hakkında sizleri bilgilendirecek. Sizlere başarılar dilemek için geldim huzurunuza. Hepinize kolaylıklar diliyorum” dedi.


YORUMLAR