AÖF kayıt yenileme sistemi, AÖF Öğrenci Bilgi Sistemi, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi,AÖF Final Sınavı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Anadolu üniversitesi final sonuçları ne zaman açıklanacak, AÖF final sonuçları açıklanma tarihi belli oldu mu?

 9-10 Şubat'ta yapılan, AÖF 2013 yılı Güz dönem sonu sınavının soruları ve cevapları açıklandı.

Anadolu üniversitesi AÖF sınavı soruları ve bu soruların cevapları yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr adresinde açıklandı. AÖF dönem sonu sınav soru ve cevapları burada.

AÖF Final Soruları ve Cevapları 9-10 Şubat 2013 AÖF Final Soruları açıklandı. Açıköğretim Fakültesi (AÖF ) dönem sonu sınav soruları ve cevaplarının sınav haftasından 3-4 gün sonra açıklanması bekleniyordu. Güz Dönemi ara sınavı sınav haftasını takiben 3-4 iş günü içinde açıklanmıştı. Açıköğretim fakültesi yaptığı sınavların sorularını aof.anadolu.edu.tr internet sitesinde açıklamaktadır.

AÖF sınavı soruları ve bu soruların cevapları yillik.eogrenme.anadolu.edu.tradresinde açıklanmakta. Açıklama ise sınavdan sonraki 4-5 gün içinde yapılmakta.Öğrenciler sınavda aldıkları notu hesaplamak için bu soru ve cevapları kullanmaktadır. Sınav sonuclarının açıklanması uzun sürdüğü için alınan notun yaklaşık olarak hesaplanması amacı ile AÖF sınav soru ve cevaplarını en hızlı şekilde açıklamaya çalışmaktadır.

Soru ve cevaplara bu adresten ulaşabilirsiniz...

Dönem sonunda bütünleme sınavı yapılmayacak olup, geçmek için harf notları şu şekildedir:

AA: Geçer 
AB: Geçer 
BA: Geçer 
BB: Geçer 
BC: Geçer 
CB: Geçer 
CC: Geçer 
CD: Koşullu Geçer 
DC: Koşullu Geçer 
DD: Koşullu Geçer 
FF: Tekrar

Bahar döneminde diğer önemli tarihler:

Bahar Dönemi Vize Sınav Tarihleri: 4-5 Mayıs 2013 
Bahar Dönemi Final Sınavı Tarihleri: 1-2 Haziran 2013

OGRENCI.ANADOLU.EDU.TR NASIL KULLANILIYOR?

Kullanıcı hesabınızı ve şifrenizi girmeden önce login.anadolu.edu.tr adresine bağlı olduğunuzdan ve güvenlik sertifikasının Anadolu Üniversitesi'ne ait olduğundan emin olmalısınız. Gezintiniz sona erdiğinde web sitemizden güvenli bir şekilde ayrılmak ve oturmunuzu kapatmak için kullandığınız internet gezgini uygulamanızı mutlaka kapatınız!

Hesabınızın güvenliği için şifreniz, üniversitemizin şifre politikasına uygun olmalıdır. Şifre politikamız hakkında geniş bilgiyi Şifre Değişikliği sayfamızda bulabilirsiniz.

KLAVYE YÖNETİMİ SINAV TARİHLERİ

Öte yandan Açıköğretim Fakültesi Büro Yönetimi ve Yöneticiliği Asistanlığı Önlisans Programı Klavye Öğretimi dersi güz dönemi sınav tarihleri de belli oldu. Açıköğretim Fakültesi'nden yapılan açıklamada sınavın 11 Şubat 15 Şubat tarihleri arasında AÖF Bürolarında yapılacağı duyruldu. Klavye Öğretimi dersi alan öğrenciler sınava girecekleri AÖF Bürosuna müracaat ederek sınav tarihiyle ilgili randevu almaları gerekiyor.  


YORUMLAR