AÖF Güz Dönemi ( 5-6 Ocak) sınav soru ve cevap anahtarını indir.. Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Sınavdan geçmek için kaç almak gerekiyor?

5-6 Ocak 2013 AÖF vize sınav soruları cevapları beklenmekte. AÖF vize sınavı bu hafta sonu icra edilecek.

 Açıköğretim 2013 güz dönemi ara sınav soruları. Bu konumuzda 3.sınıf aöf ingilizce 1 ara sınav soruları cevaplarını bulabilirsiniz. Dönemlik kredili sistem 3.sınıf 5.yarıyıl dersi olan ingilizce 1 güz dönemi çıkmış ara sınav sorularını indirebilirsiniz.

İngilizce 1 Ara Sınav Soruları 2013

5-6 Ocak 2013 aöf güz dönemi ara sınav soruları cevap anahtarı pdf olarak aşağıdaki linkten indirebilir ve cevaplarınızı kontrol edebilirsiniz.

İngilizce 1 2013 ara sınav soruları cevapları için aöf kredili sistem sayfasından 2013 indir bağlantısına tıklayın.

AÖF SORU VE CEVAPLARI İNDİR

 

5-6 Ocak 2013 AÖF vize sınav soruları cevapları beklenmekte. AÖF vize sınavı bu hafta sonu icra edilecek. 2013 AÖF vize sınavı hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

İLİŞKİLİ HABER

- Manisa İlkadım Global Eğitim Açıköğretim-KPSS Kursu Müdürü Ali Kesimli ve Açıköğretim Bölüm Başkanı Akın Tunay, hafta sonu yapılacak olan Açıköğretim Fakültesi (AÖF) vize sınavları öncesi öğrencilere başarılar dileyerek, bir takım uyarı ve tavsiyelerde bulundular.

5 Ocak Cumartesi ve 6 Ocak Pazar günü gerçekleştirilecek sınavın sonucuna ilişkin olumsuz hiçbir şey düşünüp konuşulmaması gerektiğini vurgulayan Kurs Müdürü Ali Kesimli, aşırı kaygının öğrenmenin ve öğrendiğini kullanmanın önünde büyük bir engel olduğunu söyledi. Kesimli, "Tüm açıköğretimli öğrencilerimizin sınava giderken yanlarında AÖF internet sitesinden çıkarılacak; sınav giriş belgesi, kimlik belgesi, yumuşak uçlu siyah kurşun kalem, iz bırakmayacak silgi bulundurmaları gerekiyor. Öğrencilerimizin sınavdan 1 saat önce sınava girecekleri binada hazır bulunmaları moral ve motivasyon açısında da çok önemli. Biz İlkadım ailesi olarak sınava girecek tüm açıköğretim öğrencilerimize başarılar dileriz" diye konuştu.

Sınava hazırlık sürecinde slaytla anlatımlı çalışmalar yaptıklarını belirten Kesimli, “Amacımız açıköğretim öğrencilerimizi 1. vize sınavlarına en iyi şekilde hazırlamaktır. Açıköğretim öğrencilerimiz de bu hazırlık çalışmalarından çok memnun olduklarını ifade etmektedirler.” dedi.

Özel Manisa İlkadım AÖ-KPSS Kursu Açıköğretim Bölüm Başkanı ve Muhasebe Uzman Öğreticisi Akın Tunay ise "Açıköğretimde yaklaşık 25 yıllık sistem değiştiği için ders kitapları da değişmiştir. Manisa’da ders notlarını özetleyip açıköğretim öğrencilerine dağıtan ve yine çalışma sorularını öğrencilerine dağıtan tek kurum Özel Manisa İlkadım AÖ Kursu olmuştur. Manisa merkez ve ilçelerde yaşayan öğrencilerimiz bu konuya yoğun ilgi göstermişlerdir ve çok memnun olmuşlardır. Bu şunu gösteriyor ki; Manisa gençleri, Özel Manisa İlkadım AÖ Kursu’na güveniyorlar. Biz 11 yıllık deneyimli ve alanında öncü bir eğitim kurumuyuz. Açıköğretim de ilimiz branşında en donanımlı ve deneyimli uzman öğretici kadrosu kursumuzda görev yapmaktadır.

 

 


YORUMLAR