AÖF Anadolu Üniversitesi aöf Final Sınav Sonuç . Merakla Beklenen AÖF Sınav Sonuçları: AÖF Final

Açıköğretim fakültesi börosundan aldığımız bilgiye göre Aöf Final Sınav sonuçları önümüzde ki hafta Cuma gününe kadar açıklanacağı bilgisi gündemde. Sonuçlar bugün açıklanacak mı.

 Aöf 2013 sınav sonuçları burada! 9-10 Şubat 2013 AÖF sınav sonuçları açıklanma tarihi nihayet açıklandı. 9-10 Şubat Aöf final sınav sonuçları tıkla öğren (e öğrenme). 2013 yılı ikinci Aöf final sınavı 9-10 Şubat tarihinde gerçekleştirildi. Peki 9-10 Şubat Aöf final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF öğrencilerinin en çok merak ettiği 9-10 Şubat tarihinde girdikleri sınav sonucunu ne zaman öğrenecekler. 9-10 Şubat Aöf sınav sonuçları için detaylı bilgiler...

AÖF Sınav sonuçları bu hafta içerisinde açıklanacağı bildirildi.

AÖF öğrencilerinin heyecanla beklediği Güz Dönemi ikinci AÖF sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı kesinleşti. AÖF Açıklöğretim Fakültesi'nin bağlı olduğu Anadolu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Aydın Ziya Özgür , Açıköğretim AÖF sınav sonuçlarının ne zaman duyurulacağını açıkladı.

AÖF SINAV SONUÇLARI BU HAFTA AÇIKLANIYOR

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Aydın Ziya Özgür, öğrencilerin merakla beklediği sınavların sonuçlarıyla ilgili kesin tarihi verdi. Kayıt yenilemelerin 11-22 Mart 2013 tarihleri arasında yapılacağını ifade eden Rektör Yardımcısı Özgür, "AÖF sınav sonuçları bu hafta içinde açıklanacak" diye konuştu.

AÖF sınav sonuçları AÖF'nin resmi sitesi ogrenci.anadolu.edu.tr ile eşzamanlı olarak bugun.com.tr'den de verilecek. Sınav sonuçlarını öğrenmek isteyen öğrencilerhttps://login.anadolu.edu.tr/?url=http://ogrenci.anadolu.edu.tr/tr/Login.aspx linkine tıklayarak kullanıcı ve şifrelerini girecek ve sınav sonucunu öğrenecek.

  


YORUMLAR