AÖF-Anadolu Üniversitesi 2013 vize giriş yerleri açıklandı mı

TC kimlik no'nuz ve büronuzdan aldığınız şifrenizle sisteme giriş yaparak sınav giriş belgenizi A4 ebadındaki bir kağıda printer çıktısı alarak. Büro şifresi olmayan veya internet erişiminde.

  4-5 Mayıs 2013 AÖF Bahar Dönemi Ara Sınavı Giriş Yerleri - Giriş Belgesi için tıklayınız. 4-5 Mayıs 2013 tarihinde yapılacak AÖF Bahar Dönemi Sınavına girmek için sınav giriş belgesi almak için yapılması gereken işlemler şunlar:

1- https://aofburo.anadolu.edu.tr internet adresinden TC kimlik no'nuz ve büronuzdan aldığınız şifrenizle sisteme giriş yaparak sınav giriş belgenizi A4 ebadındaki bir kağıda printer çıktısı alarak

2- Büro şifresi olmayan veya internet erişiminde problem yaşayanlar Kimlik kartları ve Öğrenci Kimlikleriyle en yakın AÖF bürosuna giderek sınav giriş belgesi alabilirler.

AÖF son sınıf öğrencileri için şok iddia

Anadolu üniversitesi AÖF son sınıfa giden öğrencileri şoke eden olayın detaylarını sizlere vereceğiz birazdan. İşte aöf öğrencilerini düşündüren o haber ve bilgileri.

Milli gazetenin vermiş olduğu haberi servis edeceğiz sizlere.

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi son sınıf öğrencileri, okul idaresinin aldığı bir karardan dolayı mezun olmalarının engellendiğini öne sürdü.

"Anadolu Üniversitesi AÖF 4.Sınıf öğrencilerinin mezun olmalarını engelledi! Kredili sistem otomatik olarak 6 ders eklemiş. Çoğu öğrenci de sadece 6 dersten sorumlu olduklarını düşünüp bankanın öngördüğü miktarı yatırarak kayıtlarını yeniletti. Fakat bulunduğu yıl içerisinde mezun olmak isteyen öğrencilerin sistemde bir ders daha eklemesi gerekiyormuş.

Bunu sonradan öğrenen öğrenciler, eklemedikleri o tek ders yüzünden mezun olamıyor.

Derslerimiz başarılı olduğu halde mezun olamıyoruz, ekleyemediğimiz tek ders için 1 yıl beklemek istemiyoruz.

Biz öğrenciyiz, bizim için zaman çok önemli. Mağduruz, sesimizi duyun." 


YORUMLAR