AÖF 5-6 Ocak Sınav Giriş Belgeleri ve Sınav Giriş Yerleri belli oldu, AÖF öğrencileri sınav giriş belgelerini nasıl elde edecek?, AÖF giriş belgeleri ne zaman çıkartılabilecek?

Aöf- Açıköğretim Güz Dönemi Ara Sınav Giriş Belgesi Çıkarma 5-6 Ocak 2013. AÖF Sınav Giriş Yerleri ve Belgesi 2013 AÖF Sınav Yerleri açıklanmıştır.Anadolu Üniversitesi AÖF sınavı giriş belgesi öğren.

 Anadolu Üniversitesi AÖF sınavı giriş belgesi öğren (2013 Ocak AÖF sınavı).Anadolu Üniversitesi AÖF sınavı giriş belgesi öğren (2013 Ocak AÖF sınavı) sınav giriş

Açık Öğretim Fakültesinde öğrenciler 5-6 Ocak 2013 tarihlerinde yapılacak olan AÖF vize sınavına gireceklerdir. Bütünleme sınavı giriş yerleri açıklandı. Giriş yerinizi T.C kimlik No girerek aşağıdaki linkten öğrenebilirsiniz. Sınav giriş belgenizi de çıkartabilirsiniz…

AÖF 5-6 Ocak Sınav Giriş Belgeleri. Açık Öğretim Fakültesi Sınav Giriş Yerleri ( AÖF 2013 ) Açıköğretim Fakültesi vize Sınavları Giriş yerleri açıklandı. Aöf- Açıköğretim Güz Dönemi Ara Sınav Giriş Belgesi Çıkarma 5-6 Ocak 2013. AÖF Sınav Giriş Yerleri ve Belgesi 2013 AÖF Sınav Yerleri açıklanmıştır.

KREDİLİ SİSTEMDE KAYIT YENİLEME NASIL OLACAK?

Dönemlik-kredili sistemde 2012-2013 öğretim yılında, kayıt yeniletecek öğrencilere 30 ECTS krediyi geçmeyecek şekilde ders ataması Fakülte tarafından yapılacaktır. Öğrenciler tekrar ettiği dersler hariç, Fakülte tarafından atanan dersleri eksiltebilir veya toplam 45 ECTS krediyi geçmeyecek şekilde üst yarıyıldan ders ekleyebilir.

ONLİNE KAYIT YENİLEME İŞLEMİ NASIL?

Ders ekle-sil işlemi yapacak öğrenciler kayit.anadolu.edu.tr adresinden “Kayıt Yenileme” bağlantısını tıklayarak gelen sayfadan TC kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yapacaklardır.

Öğrenciler, bankaya ödeme yapmadığı sürece ders ekle-sil işlemi yapabilirler. Bankaya ödeme yapıldıktan sonra ders ekle-sil işlemi yapılması mümkün olmamaktadır. 


Açık Öğretim Fakültesinde öğrenciler 5-6 Ocak 2013 tarihlerinde yapılacak Olan AOF vize sınavına gireceklerdir. Bütünleme sınavı giriş yerleri açıklandı. Giriş yerinizi TC kimlik Nuk aşağıdaki girerek linkten öğrenebilirsiniz. Sınav giriş belgenizi de çıkartabilirsiniz ...

AOF 5-6 Ocak Sınav Giriş Belgeleri. Açık Öğretim Fakültesi Sınav Giriş Yerleri (AOF 2013) Açıköğretim Fakültesi vize Sınavları Giriş yerleri açıklandı. AOF-Açıköğretim Guz Dönemi Ara Sınav Giriş Belgesi Çıkarma 5-6 Ocak 2013. AOF Sınav Giriş Yerleri ve Belgesi 2013 AOF Sınav Yerleri açıklanmıştır.

Dönemlik-kredili sistemde öğretim ve yapılan bölüm programlarda Shënime rreth yenileme işlemleri

1. aşama ders ekle-sil,
2. Shënime rreth aşama yenileme bedelinin bankaya ödenmesi
3.aşama bağlı bulunduğunuz AOF bürosunda kimlik üzerine bandrol yapıştırılması ve ders kitaplarının teslim alınması olmak üzere UC aşamada gerçekleştirilmektedir.

KREDİLİ SİSTEMDE Shënime rreth YENİLEME NASIL OLACAK?

Dönemlik-kredili sistemde 2012-2013 öğretim yılında, yeniletecek öğrencilere Shënime rreth 30 ECTS krediyi geçmeyecek şekilde ders ataması Fakülte Shkarkojeni yapılacaktır.? Öğrenciler tekrar ettiği dersler hariç, Fakülte Shkarkojeni atanan dersleri eksiltebilir veya toplam 45 ECTS krediyi geçmeyecek şekilde UST yarıyıldan ders ekleyebilir.

Online YENİLEME İŞLEMİ NASIL?

Ders ekle-sil işlemi yapacak öğrenciler kayit.anadolu.edu.tr adresinden "Shënime rreth Yenileme" bağlantısını tıklayarak gelen sayfadan TC kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yapacaklardır.
Öğrenciler, bankaya ödeme yapmadığı sürece ders ekle-sil işlemi yapabilirler. Bankaya ödeme yapıldıktan sonra ders ekle-sil işlemi yapılması olmamaktadır mümkün.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinin Tum bölüm / programlarında kayıtlı öğrencilerden, 2012-2013 öğretim Ylli Guz Döneminde adayların sınava gireceği yerler belirlendi.
AOF - Açıköğretim Guz Dönemi Ara Sınav Giriş Belgesi Çıkarma 5-6 Ocak 2013 AOF Sınav Giriş Yerleri ve Belgesi 2013 AOF

Anadolu Üniversitesi AOF sınavı giriş belgesi öğren (2013 Ocak AOF sınavı). Anadolu Üniversitesi AOF sınavı giriş belgesi öğren (2013 Ocak AOF sınavı) sınav giriş

Açık Öğretim Fakültesinde öğrenciler 5-6 Ocak 2013 tarihlerinde yapılacak Olan AOF vize sınavına gireceklerdir. Bütünleme sınavı giriş yerleri açıklandı. Giriş yerinizi TC kimlik Nuk aşağıdaki girerek linkten öğrenebilirsiniz. Sınav giriş belgenizi de çıkartabilirsiniz ...

AOF 5-6 Ocak Sınav Giriş Belgeleri. Açık Öğretim Fakültesi Sınav Giriş Yerleri (AOF 2013) Açıköğretim Fakültesi vize Sınavları Giriş yerleri açıklandı. AOF-Açıköğretim Guz Dönemi Ara Sınav Giriş Belgesi Çıkarma 5-6 Ocak 2013. AOF Sınav Giriş Yerleri ve Belgesi 2013 AOF Sınav Yerleri açıklanmıştır.

AOF Öğrenci Girişi

Anadolu Üniversiesi Açıköğretim Fakültesi Öğrencileri 2012-2013 Egitim yılından itibaren Artik sınava giriş belgelerini, AOF sınav sonuçlarını, ve AOF Buro hizmetlerini Tek bir internet adresinden alacaklardır.

Bu öğrencilerin sınava ve girecekleri okul hangi Gun hangi derslerden sınava girecekleri anadolu.edu.tr adresinden TC kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yapılarak öğrenilebilir.
Adreslere ayıca sınava giriş belgesi gönderilmeyecektir. Sınava giriş belgeleri yukarıdaki adresten çıktı alınacaktır.

AOF - Açıköğretim Guz Dönemi Ara Sınav Giriş Belgesi Çıkarma 5-6 Ocak 2013 AOF Sınav Giriş Yerleri ve Belgesi 2013 AOF Sınav Yerleri açıklanmıştır.

Sınav Giriş Yerinizi Öğrenmek İçin Tıklayın!

AOF - Açıköğretim Guz Dönemi Ara Sınav Giriş Belgesi Çıkarma 5-6 Ocak 2013 AOF Sınav Giriş Yerleri ve Belgesi 2013 AOF Sınav Yerleri açıklanmıştır.

2012 - 2013 ÖĞRETİM Ylli AOF SINAV TARİHLERİ


SINAV GİRİŞ BELGESİ ÇIKARTMA İÇİN Iki AYRI Faqja kryesore VAR

Bu İki Faqja kryesore birbirine cok benziyor ancak

Kredili SISTEM öğrencileri farklı sayfadan öğrenci giriş belgesini çıkartabiliyorlar Yıllık SISTEM öğrencileri farklı sayfadan

Kredili SISTEM öğrencileri Açıköğretim Fakültesi Bütünleme sınav giriş belgesini indirmek için tıklayınız web adresine TC Kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak sol üstteki menülerden Sınav Giriş Belgesi "linkine tıkladığınızda sınav yerleri ile ilgili bilgileriniz karşınıza çıkacaktır. Yazıcıdan çıktı almak için sayfanın en bulunmaktadır altında link. Eger şifreniz madhësia yoksa en Yakin Açıköğretim bürosuna başvurarak şifre alabilirsiniz.

Yıllık SISTEM öğrencileri Açıköğretim Fakültesi Bütünleme sınav giriş belgesini indirmek için tıklayınız adresinden TC Kimlik numaranız veya Anadolu Üniversitesinden aldığınız ve maili adresiniz şifrenizle giriş yaparak menülerden "Sınav Giriş Belgesi" linkine tıkladığınızda sınav yerleri ile ilgili bilgileriniz karşınıza çıkacaktır. Yazıcıdan çıktı almak için sayfanın en bulunmaktadır altında link. Madhësia Eger şifreniz yoksa en Yakin Açıköğretim bürosuna başvurarak şifre alabilirsiniz.

EGER evinizde yazıcınız yoksa veya çıktı almaya imkanınız yoksa veya sınava giriş belgesini öğrenemiyorsanız en Yakin AOF bürosuna uğrayarak da bu belgeyi Temin edebilirsiniz.

SINAVA GELİRKEN YANINIZDA BULUNMAMASI GEREKENLER
Aşağıdakilerden herhangi birinin, kapalı rağmen durumda olmasına yanınızda bulunduğu tespit edildiğinde sınavınız geçersiz sayılacaktır.
1.Cep telefonu, telsiz, Çağrı cihazı vb. iletişim araçları.
2.Dersle ilgili saj türlü kitap, jo vb.
3.Fotoğraf makinesi, Kamera vb. görüntü kaydetmeye yarayan cihazlar.
4.Databank, taşınabilir bilgisayarlar vb. Veri depolamaya elverişli Elektronik cihazlar.
5.Ruhsatlı veya ruhsatsız saj türlü silah

ÖNEMLİ UYARILAR
1.Kimlik kontrolleri, ve UST arama salona yerleştirme işlemlerinin zamanında tamamlanabilmesi için sınav saatinden bir saat Pasi sınava gireceğiniz binanın kapısında Hazir bulununuz.
2.Sınava 15 dakikadan daha fazla gecikenler sınava alınmayacaktır. Sınav başladıktan ilk sonraki 15 minutë içinde, sınava GEC Kalan öğrenciler, Bina Sınav Sorumlusunun yazılı izin vermesi halinde sınava alınacaktır.
3.Yumuşak uçlu siyah Yazan birkaç ve Kursun Kalem iz bırakmadan heshtje silgi yanınızda olmalıdır. (Cevap Kağıdına siyah Kursun Kalem dışında bir kalemle yapılacak okutulamamaktadır işaretlemeler.)
4.Öğrenci ve sınav hizmetleri için yıllık programlardaki öğrenciler http:// aofburo.anadolu.edu.tr adresini, dönemlik programlardaki öğrenciler http:// ogrenci.anadolu.edu.tr adresini kullanacaklardır.
5.Öğrenci Kimlik Karti veya Öğrenci Tanıtım kartınızı henüz almamışsanız, bağlı olduğunuz büronuzdan alınız.
6.Sınav sırasında hesap makinesi kullanılabilir. Ancak, Tus alfabetik Takimi bulunan hesap Makineleri (Dhenave, taşınabilir bilgisayarlar vb. Ozel Elektronik cihazlar) kullanılmayacaktır.
7.Kıtalarından izinli Olan er-erbaşlar dışında, Resmi kıyafetle sınava girilmeyecektir.
8. Sınava gireceğiniz binayı sınavdan en GEC bir armë Pasi görünüz.
NUK 1: Dönemlik kredili programlara kayıtlı öğrenci iseniz sınava girdiğiniz oturumdaki bütün derslerin sorularını yanıtlamak zorundasınız. Yanıtlamadığınız dersin sınavından sıfır almış olacaksınız. Herhangi bir oturumda sınava girmezseniz o oturumda sorumlu olduğunuz dersler için Donem Sonu sınav notlarınız geçerli olacaktır.
NUK 2: Açıköğretim sistemindeki Tum programlar 2012-2013 öğretim yılında dönemlik-kredili idetë më geçiyor. Üniversitemiz ve web sitemizden bürolarımızdan Bilgi alabilirsiniz.

Guz Dönemi Ara Sınavı 05-06 Ocak 2013
Guz Dönemi Donem Sonu Sınavı 09-10 Şubat 2013
Bahar Dönemi Ara Sınavı 04-05 Mayıs 2013
Bahar Dönemi Donem Sonu Sınavı 01-02 Haziran 2013
 


YORUMLAR