Aöf 5-6 Ocak Güz Dönemi Ara Vize Sınavı Sonuçları 2013, AÖF sınav sonuçları açıklandımı? 26 Ocak 2013

Açıköğretim Fakültesi Sınav Sonuçları - Aöf Sınav Sonuçları Açıklandı mı?Aöf Sınav Sonuçları Açıklanıyor detaylar burada..2013 Aöf Sınav Sonuçları Açıklanıyor Aöf Sınav Sonuçları Açıklanıyor!

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Aöf 5-6 Ocak Güz Dönemi Ara Sınavı geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirildi. Peki Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Aöf 5-6 Ocak Güz Dönemi Ara Sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Aöf 5-6 Ocak Güz Dönemi Ara Sınavın ardından sonuçların ne zaman açıklanacağı merak ile bekleniyor. Finallerin ise 1 aydan daha çok zaman sonra yapılacağı bilinirken en çok merak edilen ise sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı oldu.


Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Aöf 5-6 Ocak Güz Dönemi Ara Sınavı Soru ve cevaplar yayınlanınca burayı tıklayarak görebilirsiniz.

Eğer Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sistemi ile öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencileri asarındaysanız, "T.C. Kimlik Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, "Öğrenci Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Aöf 5-6 Ocak Güz Dönemi Ara Sınavı sonuçları sınava giren öğrenciler tarafından en çok merak edilen sorular arasında. (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx)


Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Aöf 5-6 Ocak Güz Dönemi Ara Sınavı soru ve cevapları Anadolu Üniversitesi tarafından açıklandığı zaman eş zamanlı olarak internet sayfamızda da bulabilirsiniz. A AÖF 5-6 Ocak Vize Sınavı Sonuçlarının bu hafta açıklanması bekleniyor.


YORUMLAR