AÖF 5-6 ocak ara sınav soruları ve cevap anahtarını indir

Açıköğretim Fakültesi (AÖF ) ara sınav soruları ve cevapları yayınlandı. Soru ve cevaplar burada....Açıköğretim 2013 vize soruları açıklandı. AÖF ara sınav soru ve cevaplarına sitemizden ulaşabilirsiniz,

   Açıköğretim Fakültesi (AÖF ) ara sınav soruları ve cevapları yayınlandı. Soru ve cevaplara bu (e-ogrenme) adresten ulaşabilirsiniz... Anadolu Üniversitesi Açıköğretim- AÖF soruları

SORU VE CEVAPLARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2013 Eğitim Öğretim Güz Dönemi AÖF soruları ve cevapları aöf soru ve cevapları 10 ocak 2013 açıklandı http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx yayımlandı. Aöf sınav soruları için .http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx adresinde giriş yaptıktan sonra Fakülte seçimini yapılacak daha sonra Bölüm listesinden 2012-2013 Eğitim Öğretim yılın seçeneğini işaredikten sonra Ders Seçiniz kısmından 2012-2013 güz dönemi eğitim yılını seçtikten sonra soru kitapçığını göreceksiniz.

5-6 Ocak tarihinde yapılan Anadolu Üniversitesi tarafından yapılacak olan Vize sınavına ait sorular internet ortamında yayınlandıktan sonra sitemize eklenecektir.Muhtemelen önümüzdeki hafta içi sınav soruları açıklanacaktır.

Yeni uygulamayla devam edilen ve 5-6 Ocak 2013 tarihinde yapılan Açıköğretim Fakültesi Güz Dönemi Ara sınavları soru ve cevapları Anadolu Üniversitesi ile eş zamanlı olarak sitemizdeki yerini almıştır.
 

5-6 Ocak AÖF Maliye (Açıköğretim) Güz Dönemi sınav soruları ve cevapları bu sayfada.5-6 Ocak 2013 AÖF Güz Dönemi Ara Sınav Soruları ve Cevapları açıklandı.
İşte 2013 Aöf sınav soruları ve cevapları ile detaylar ve merak edilenler..
2013 yılı 5-6 Ocak Açıköğretim Fakültesi (AÖF) ara sınav soruları ve cevapları açıklandı. Soru ve cevaplara Anadolu Üniversitesi Açıköğretim- E-Öğrenme Portalı'dan ulaşabilirisiniz...

Aöf Açıköğretim Fakültesi (AÖF 2013 ) ara sınav soruları ve cevapları Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır.

Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfasısına girerek"Fakülte" başlığından "Sınav Soruları" seçeneğine,"Bölüm" başlığından öğretim yılını, "Ders" başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

Dönemlik-kredili sistemde öğretim yapılan bölüm ve programlarda kayıt yenileme işlemleri
1. aşama ders ekle-sil,
2. aşama kayıt yenileme bedelinin bankaya ödenmesi
3.aşama bağlı bulunduğunuz AÖF bürosunda kimlik üzerine bandrol yapıştırılması ve ders kitaplarının teslim alınması olmak üzere üç aşamada gerçekleştirilmektedir.

KREDİLİ SİSTEMDE KAYIT YENİLEME NASIL OLACAK?


Dönemlik-kredili sistemde 2012-2013 öğretim yılında, kayıt yeniletecek öğrencilere 30 ECTS krediyi geçmeyecek şekilde ders ataması Fakülte tarafından yapılacaktır. Öğrenciler tekrar ettiği dersler hariç, Fakülte tarafından atanan dersleri eksiltebilir veya toplam 45 ECTS krediyi geçmeyecek şekilde üst yarıyıldan ders ekleyebilir.

ONLİNE KAYIT YENİLEME İŞLEMİ NASIL?

Ders ekle-sil işlemi yapacak öğrenciler kayit.anadolu.edu.tr adresinden “Kayıt Yenileme” bağlantısını tıklayarak gelen sayfadan TC kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yapacaklardır.
Öğrenciler, bankaya ödeme yapmadığı sürece ders ekle-sil işlemi yapabilirler. Bankaya ödeme yapıldıktan sonra ders ekle-sil işlemi yapılması mümkün olmamaktadır. 

 


YORUMLAR