Aöf 2013 sınav takvimi açıklandı. 5-6 ocakta sınav giriş belgelerinizi çıkartmayı unutmayınız. Giriş belgelerinizi bu sayfadan alabilirsiniz

Açıköğretim sınav giriş yerleri belli oldu. 2013 güz dönemi sınav yerlerinizi öğrenin.

 Aöf sınav giriş yeri belgesi..

Öğrencilerin sınava girecekleri okul ve hangi gün hangi derslerden sınava girecekleri http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yapılarak öğrenilebilir.

Adreslere ayıca sınava giriş belgesi gönderilmeyecektir. Sınava giriş belgeleri yukarıdaki adresten çıktı alınacaktır.

2012 aöf bütünleme sınava nerede gireceğim 8-9 Eylül 2012 bütünleme sınavları aöf büt sınava nerde girecem aöf sınav giriş yerleri 8 9 Eylül aöf sınav yerleri nasıl öğrenilir aof sinava nerede gi aöf bütünleme sınavı giriş yerleri aöf yıllık sistemin sınav yeri nereden öğrenilir.

8 Eylül ve 9 Eylül 2012 AÖF Final Sınavı giriş yerleri ve sınav belgesi

Aöf 2012 Bütünleme Sınavı giriş belgeleri sınava 10 gün kala henüz eline geçmemiş olanlar varsa yapması gerekenler şunlar olacaktır. 8-9 Eylül 2012 tarihinde yapılacak olan AÖF Bütünleme Sonu Sınavına girmek için sınav giriş belgesi gelmeyenlerin yapması gereken işlemler şunlar:

1- http://ogrenci.anadolu.edu.tr internet adresinden TC kimlik no’nuz ve büronuzdan aldığınız şifrenizle sisteme giriş yaparak sınav giriş belgenizi A4 ebadındaki bir kağıda printer çıktısı alarak

2- Büro şifresi olmayan veya internet erişiminde problem yaşayanlar Kimlik kartları ve Öğrenci Kimlikleriyle en yakın AÖF bürosuna giderek sınav giriş belgesi alabilirler.

3. AÖF Dönemlik Kredili Öğrencileri sınav yerlerini http://ogrenci.anadolu.tr adresinden öğrenebilirler.

2012 AÖF  

 

 

 


YORUMLAR