AÖF 2012-2013 Güz Dönemi Ara Sınavı Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarı, aöf soru ve cevapları 10 ocak 2013 açıklandı, 2013 yılı AÖF ara sınav soruları ve cevapları!

Aöf 5-6 Vize Sınav Soru ve cevapları Açıklandı, 2013 yılı AÖF ara sınav soruları ve cevapları, Aöf 5-6 Ocak Güz Dönemi Ara Sınav Soruları ve Cevapları,

Açıköğretim Fakültesi (AÖF ) ara sınav soruları ve cevapları yayınlandı. Soru ve cevaplara bu (e-ogrenme) adresten ulaşabilirsiniz... Anadolu Üniversitesi Açıköğretim- E-Öğrenme Portalı'ndan TC. Kimlik numarası ile ilgili soru ve cevap kitapçıklarına ulaşabilirsiniz..

SORU VE CEVAPLARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ


2012- 2013 ÖĞRETİM YILI AÖF SINAV TARİHLERİ

Güz Dönemi Ara Sınavı 05 – 06 Ocak 2013
Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 09 – 10 Şubat 2013

Bahar Dönemi Ara Sınavı 04 – 05 Mayıs 2013
Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 01 – 02 Haziran 2013


Açıköğretim Fakültesi 2013 Bütünleme Soru Ve Cevaplarına ulaşma yönergesi:

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx) "Fakülte" başlığından "Sınav Soruları" seçeneğine, "Bölüm" başlığından öğretim yılını, "Ders" başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, "T.C. Kimlik Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, "Öğrenci Numaranız" ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi örgün program öğrencileri de portalda "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.

Yabancı uyruklu örgün program öğrencileri portalda "9..." ile başlayan "Öğrenci Numarası" ile oturum açabileceklerdir.

Eğer öğrencimiz değilseniz, yukarıdaki kutucuğa "konuk" yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

Öğretim Üyeleri, kendilerine bildirilen kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.

Internet Explorer'da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.

 AÖF 2012-2013 Güz Dönemi(Ocak) Ara Sınavı Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarı açıklandı e-Kitap hizmeti, Açıköğretim ders kitaplarının SWF dosya formatına dönüştürülerek internet üzerinden yayınlanmasına yöneliktir.

2013 Eğitim Öğretim Güz Dönemi AÖF soruları ve cevapları aöf soru ve cevapları 10 ocak 2013 açıklandı http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx yayımlandı. Aöf sınav soruları için .http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx adresinde giriş yaptıktan sonra Fakülte seçimini yapılacak daha sonra Bölüm listesinden 2012-2013 Eğitim Öğretim yılın seçeneğini işaredikten sonra Ders Seçiniz kısmından 2012-2013 güz dönemi eğitim yılını seçtikten sonra soru kitapçığını göreceksiniz

1.http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx adresine Tc kimlik numaranızı giriniz
2. aöf Fakülte seçeneğinden Sınav Soruları
3. aöf Bölüm listesinden 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı
4 . aöf Ders Seçiniz. 2012-2013 güz dönemi eğitim yılı
5. aöf Açılan Sayfada Dersin Künyesi altında ki e-kitap sekmesi Tıklanacak

 

Aşağıdaki bilgileri dikkate almanız durumunda, e-Kitap hizmetinden daha etkin olarak yararlanabilirsiniz.

e-Kitap hizmetinden faydalanabilmek için Macromedia Flash Player 7 eklentisinin tarayıcınızda yüklü olması gerekmektedir. Buraya tıklayarak gerekli eklentiyi tarayıcınıza yükleyebilirsiniz.
Macromedia Flash Player 7 eklentisini yükledikten sonra, soldaki menüden izlemek istediğiniz üniteye tıklayarak açabilirsiniz.
e-Kitap hizmeti ücretsizdir.
İnternet ortamında bulunan kitapları bilgisayarınıza kaydetmeniz uygun değildir.


YORUMLAR