AÖF 05-06 ocak vize sınav sonuçları(2013), AÖF vize sonuçları açıklandı mı

Açıköğretim Fakültesi AÖF 2013 vize sonuçları açıklandı mı. Adaylar merak içinde.

AÖF Sınav Sonuçları (5-6 Ocak AÖF sınavı 2013)

AÖF Sınav Sonuçları (5-6 Ocak AÖF sınavı 2013), 5-6 Ocak 2013 tarihlerinde yapılan AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 2013 AÖF sınav sonuçları, AÖF sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih ne zaman? Açıköğretim vize sınav sonuçları 2013

Binlerce öğrenci AÖF sınavından çıktıktan sonra bu sorunun cevabını merak ediyor. 2012-2013 öğretim yılı güz dönemi sınavı 05 Ocak-06 Ocak 2013 tarihleri arasında uygulanan sınavın sonucu yaklaşık 30 gün içerisinde açıklanıyor.

AÖF sınav sonucunun en erken Ocak ayı sonunda en geç ise Şubat ayının başında açıklanması bekleniyor. Öğrenciler sonuçlara T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir.Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır.

05-06 Ocak 2013 AÖF ara sınavları yapıldı. AÖF sınavına binlerce öğrenci girdi. Sınava giren öğrenciler şimdi de sınavın açıklanacağı tarihi merak ediyor. 05/06 Ocak tarihlerinde yapılan AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanır? Binlerce öğrenci AÖF sınavından çıktıktan sonra bu sorunun cevabını merak ediyor.Öğrenciler sonuçlara T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir.Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacak.Finallerin 1 aydan biraz daha fazla bir zaman sonunda yapılacağını düşünerek açıköğretim öğrencileri güz dönem 5-6 Ocak ara sınav sonuçlarının bir an önce açıklanması beklemektedir.

Şimdi hiç durmadan 9-10 Şubat ' ta yapılacak olan Güz Dönemi Dönem Sonu ( Final ) sınavına aynı şekilde hatta daha çok çalışmamız gerekiyor. Aöf Ara Sınavında çoğu bölümün kitaplarının ilk 4 ünitesinden sorumluyduk.Dönem sonu sınavında ise kitaplarda bulunan ünitelerin tamamından adaylar sorumlu tutulacak.

 


YORUMLAR