Altın bugün ne kadardı, Altın ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar?

Haftanın ilk üç günü bir haftalık rekor yükseliş yazan altının ons fiyatı dün ise düşmeye başlamıştı. ABD Merkez Bankası'nın kararına başta tepki vermeyen ve düşük seyreden fiyatlar bugün ise yükselişte.

 Altın fiyatları küresel ekonomik krizin sürdüğü bu dönemde ağır bir dalgalanma sürecine girdi. Ara düşüşlere rağmen altın fiyatları bu haftayı da kazançlı kapatıyor. Dün düşen altının ons fiyatı bugün 1.477 dolara kadar yükseldi.

Altın fiyatlarının bir günü bir günü tutmuyor. Haftanın ilk üç günü bir haftalık rekor yükseliş yazan altının ons fiyatı dün ise düşmeye başlamıştı. ABD Merkez Bankası'nın kararına başta tepki vermeyen ve düşük seyreden fiyatlar bugün ise yükselişte. Altının ons fiyatı 1.477 doları görürken, bu haftayı da kazançlı kapatması bekleniyor.

YATIRIMCI ALTINA HÜCUM ETTİ!

Altın merkez bankaları kararlarıyla yükseldi. Hafta ortasında ABD Merkez Bankası Fed'in parasal genişlemeye devam edeceği yönündeki kararı ve dün Avrupa Merkez Bankası'nın faizleri tarihi düşük seviyeye indirmesi altın fiyatlarını etkiledi. Yatırımcılar güvenli liman olarak altına yöneldi.

İŞTE GÜNCEL ALTIN FİYATLARI:

Gram Altın    85.9 TL
Çeyrek Altın 148.8 TL 
Yarım Altın    294.8 TL (15.00 itibariyle)


YORUMLAR